Connect with us

Zabawa

Iga Świątek na zapleczu Moniki Olejniks: „Gdybym nie tyle„ zabawy ”podróżowała, nie grałabym tak dobrze”.

Published

on

Iga Świątek prawidłowo wymieniony Agnieszka RadwańskaKażdy, kto przez wiele lat dostarczał nam wielu sportowych emocji, a teraz wycofał się ze sportu, cieszy się rolą kobiety, mamy i bizneswoman. W tej sytuacji 19-letnia Iga, która kilka dni temu wygrała turniej Wielkiego Szlema, wydaje się fantastycznym następcą „Isi”.

Zwycięzca konkursu, dzięki któremu co drugi rodzic w Polsce rozważa wysłanie swojego potomstwa na pierwsze szkolenie, obecnie „jeździ” do redakcji największych mediów i biur urzędników chcących rozgrzać się w ich świetle. I tak w środę Iga Świątek otrzymała od Prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski, Gratulacje z błędem w nazwiea wieczorem odwiedziła pracownię programu „Kropka nad i” Monika Olejnik.

Roland Garros. Iga Świątek z życiowym sukcesem. „Soda nie wejdzie ci do głowy”

Podczas wywiadu 19-latka opowiedziała o przełomowych momentach w grze, które doprowadziły ją do zwycięstwa w turnieju. Pokazała również znaczenie ludzi, z którymi pracuje na co dzień w jej karierze sportowej i życiu w ogóle.

Spędzam z nimi więcej czasu niż w domu. Gdybym nie czuła się z nimi komfortowo i miała tyle „radości” z podróżowania jak ja, prawdopodobnie nie grałbym tak dobrze i nie cieszyłbym się tak bardzo życiem tenisowym – powiedziała Świątek.

bDdvTaJp

Iga ogłosiła, że ​​dogaduje się ze swoim zespołem zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Te relacje czasami są takie Możemy się śmiać z głupstw, a oni znają mnie bardzo dobrze, ale jeśli musisz iść do sądu i wykonać robotę, natychmiast ruszamy dalej i wszystko jest profesjonalne – podkreślił gracz.

Podczas rozmowy 19-latka odniosła się również do stwierdzenia, że ​​tenis to sport ludzi często samotnych.

bDdvTaJq

Tenisistka poinformowała również, że choć większość czasu spędza na treningach i wyjazdach na zagraniczne turnieje, to od wielu lat ma w Polsce przyjaciół, na których zawsze może polegać.

Mógłbym to dostać kilku miłych przyjaciół z liceumgdzie spędzałem więcej czasu w Polsce. Ci najbardziej godni zaufania ludzie są świadomi mojej pracy i często nie ma mnie tam dwa miesiące. Jeśli ktoś to rozumie, to jest to osoba, której ufam i która jest mi najbliższa Powiedziała Iga.

bDdvTaJr
bDdvTaJK

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *