Connect with us

Nauka

Hrabstwo Santa Barbara odkrywa możliwości rozszerzenia testów na COVID-19; 19 Zgłoszonych nowych przypadków | Kryzys koronawirusowy

Published

on

Plik Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Santa Barbara w czwartek ogłosił starania o zbadanie możliwości rozszerzenia COVID-19 zdolność testowania na południowym wybrzeżu.

„Aktywnie pracujemy nad tym, aby testy były dostępne w countywide” – powiedział na konferencji prasowej Van Do-Reynoso, dyrektor ds. Zdrowia publicznego.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym szukają innych możliwości rozszerzenia możliwości testowania w hrabstwie South, „gdzie popyt jest zawsze najwyższy” – powiedział Do-Reynoso.

Przyznała, że ​​umówienie się na spotkanie w państwowej witrynie testowej COVID-19 w Goleta było „nieco trudne”.

Jej uwagi pojawiają się wkrótce potem władze hrabstwa zachęcały wszystkie osoby do poddawania się badaniom, a zapotrzebowanie na test na koronawirusa wyprzedziło dostępność spotkań online w państwowej witrynie w Goleta.

Państwowe ośrodki testowe COVID-19 w hrabstwie Santa Barbara znajdują się pod adresem Centrum społeczności Goleta Valley pod adresem 5679 Hollister Ave., at American Medical Response pod adresem 240 E. Hwy 246, Suite 110 w Buellton oraz pod adresem Santa Maria Fairpark, 937 Thornburg St.

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zaplanować spotkanie testowe w witrynie państwowej.

Kilka tygodni temu urzędnicy stanu Kalifornia stwierdzili, że witryny w kilku hrabstwach były rezerwowane z tygodniowym wyprzedzeniem. Utrudniło to członkom społeczności uzyskanie „szybszego spotkania”, powiedział Do-Reynoso. „W rezultacie zmienili system rezerwacji, aby wydawać jednorazowo tylko kilka tygodni”.

Inne witryny testowe są dostępne w hrabstwie. Państwowe punkty testowe COVID-19 to „tylko jedna z wielu lokalizacji, w których można przeprowadzić testy” – powiedział Do-Reynoso.

Aby znaleźć lokalizację testową, kliknij tutaj, aby odwiedzić witrynę California COVID-19.

Przedstawiciele zdrowia publicznego radzą zadzwonić do miejsca przeprowadzania badań przed przybyciem na wizytę.

W przypadku każdego, kto choruje lub doświadcza objawów COVID-19, urzędnicy zdrowia publicznego w hrabstwie zachęcają mieszkańców do skontaktowania się z lekarzem w celu uzyskania wskazówek i dostępu do testów.

READ  Załoga ISS właśnie znalazła nieuchwytny wyciek powietrza przy użyciu pływających liści herbaty

Gov. Gavin Newsom zatwierdziła ustawę Family First Act, która „pokryje koszty wszelkiej medycznie niezbędnej opieki związanej z COVID-19, w tym testów” – powiedział Do-Reynoso.

Osoby, które nie mają świadczeniodawcy opieki zdrowotnej, są zachęcane do odwiedzania hrabstwa Public Health Department teren „Aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do opieki w jednej z naszych klinik” – powiedział Do-Reynoso.

Testy COVID-19 to „krytyczne narzędzie” pomagające urzędnikom zdrowia publicznego zrozumieć rozprzestrzenianie się wirusa w społeczności, powiedział Do-Reynoso, dodając, że testy były „centralnym punktem naszej szerokiej strategii zwalczania wirusa” od czasu początek pandemii COVID-19.

„Znaczenie testów polega na upewnieniu się, że znamy częstość występowania COVID w naszej społeczności, a naszej zdolności do pomocy osobom dotkniętym chorobą nie można wystarczająco podkreślić” – powiedział Do-Reynoso. „Stan pokazał nam to raz po raz, wiążąc stawki testów bezpośrednio z większymi uprawnieniami do ponownego otwarcia”.

Hrabstwo Santa Barbara zgłosił 19 nowych przypadków COVID-19 w czwartek.

Hrabstwo liczby hospitalizacji pacjentów z COVID-19 spadła do 28, z czego siedem na oddziałach intensywnej terapii. Czwartkowa liczba chorych na OIT z COVID-19 była najniższa od końca marca.

Całkowita liczba zgonów w hrabstwie w czwartek pozostała na poziomie 109, z 106 w społeczności i trzech w Kompleks więzienia federalnego Lompoc.

Liczba aktywnych przypadków spadła do 172 ze 179 poprzedniego dnia, a całkowita liczba przypadków w hrabstwie wzrosła do 8803 zgłoszonych przypadków COVID-19. Z 1116 wyników testów otrzymanych w ciągu ostatniego dnia 1,7 proc. Było pozytywnych w powiecie.

Spośród nowych przypadków siedem dotyczyło Isla Vista, a cztery odnotowano w Santa Barbara, Santa Maria i Lompoc.

Hrabstwo Santa Barbara pozostaje w szeroko rozpowszechniony (fioletowy) poziom, z 9,1 przypadków na 100 000 mieszkańców, powiedział Do-Reynoso. Okręgi w warstwie fioletowej mają ponad siedem nowych przypadków na 100 000 mieszkańców lub wyższy niż 8 procent wskaźnik pozytywności testów w ciągu siedmiu dni.

READ  Wydaje się, że czarna dziura po kultowym obrazie się trzęsie

Według Do-Reynoso odnotowano średnio 42 nowe przypadki COVID-19 dziennie między 30 sierpnia a 5 września.

„Oznacza to, że nastąpił wzrost o około sześć nowych przypadków dziennie w porównaniu z poprzednim okresem oceny”, powiedział Do-Reynoso, zauważając, że hrabstwo Santa Barbara znajdowało się na fioletowym poziomie przez dwa tygodnie.

System stanowy ma cztery poziomy oznaczone kolorami i ocenia powiaty co tydzień, a raporty są planowane w każdy wtorek. Nowy raport poziomu umożliwia modyfikacje sektorów, szkół i działań w hrabstwach Kalifornii.

Aby przejść do czerwonego kręgu i uwzględnić wszelkie czynniki korygujące, powiedział Do-Reynoso, hrabstwo musi zmniejszyć liczbę nowych codziennych przypadków do mniej niż 31.

„Realizując ten cel przez dwa tygodnie, możemy dostać się na poziom czerwony” – powiedział Do-Reynoso.

Również w czwartek urzędnicy zdrowia publicznego w hrabstwie podkreślili znaczenie szczepionki przeciw grypie. Według Paige Batson, dyrektora ds.kontroli i zapobiegania chorobom w Departamencie Zdrowia Publicznego, szczepionka przeciw grypie jest konieczna, aby zachować zdrowie społeczności podczas pandemii COVID-19.

Szczepienie przeciw grypie jest zalecane każdego roku, ale „w tym sezonie, z powodu pandemii COVID-19, szczepienie przeciw grypie jest szczególnie ważne, aby chronić siebie, swoją rodzinę i społeczność” – powiedział Batson.

Batson powiedział, że w zeszłym roku dziewięć osób „powyżej 65 roku życia” w hrabstwie Santa Barbara zmarło na grypę.

Pracownicy służby zdrowia podejmują dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów podczas pandemii COVID-19, powiedział Batson.

Miała jasny przekaz – „Namawiamy, abyś nie czekał. Szczepić przeciw chorobie.”

Kliknij tutaj, aby przejść do sekcji Kryzys koronawirusa Noozhawka.

Noozhawk można skontaktować się z pisarzem Brooke Holland pod adresem . (JavaScript musi być włączony, aby zobaczyć ten adres e-mail). Śledź Noozhawk na Twitterze: @noozhawk, @NoozhawkNews i @NoozhawkBiz. Połączyć się z Noozhawk na Facebooku.

READ  SpaceX podejmie w tym tygodniu próbę rzadkiego lądowania rakiety Falcon 9 na lądzie
Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Santa Barbara17 września

Różnica w stosunku do poprzedniego dnia

Wszystkie pozytywne przypadki8,803+ 19
Zgony związane z COVID-19109+ 0
Pacjenci z COVID-19 w szpitalach powiatowych28– 2
Chorzy na OIT COVID-197– 1
Łączne wyniki testów138,012+ 1,116
Nowe przypadki zgłoszono 17 wrześniaAktywne sprawy według obszaruCałkowita liczba zgłoszonych przypadków według obszaruZgony zgłoszone według obszaru
Hrabstwo Południowe: Montecito, Summerland, Carpinteria11877
Santa Barbara i Mission Canyon4231,18313
Szkuner92454
Isla Vista7242071
Zachodnia Dolina Goleta i Gaviota101921
Dolina Santa Ynez81425
Lompoc, Vandenberg Village, Mission Hills4227858
Federalny kompleks więzienny Lompoc1,0243
Santa Maria4463,77859
Orcutt93053
Hrabstwo North: Guadalupe, Cuyama, New Cuyama, Garey, Casmalia, Sisquoc93855
Oczekująca lokalizacja15307
Łącznie w hrabstwie Santa Barbara 191728,803109

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *