Connect with us

Nauka

Hrabstwo Santa Barbara odkrywa możliwości rozszerzenia testów na COVID-19; 19 Zgłoszonych nowych przypadków | Kryzys koronawirusowy

Published

on

Plik Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Santa Barbara w czwartek ogłosił starania o zbadanie możliwości rozszerzenia COVID-19 zdolność testowania na południowym wybrzeżu.

„Aktywnie pracujemy nad tym, aby testy były dostępne w countywide” – powiedział na konferencji prasowej Van Do-Reynoso, dyrektor ds. Zdrowia publicznego.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym szukają innych możliwości rozszerzenia możliwości testowania w hrabstwie South, „gdzie popyt jest zawsze najwyższy” – powiedział Do-Reynoso.

Przyznała, że ​​umówienie się na spotkanie w państwowej witrynie testowej COVID-19 w Goleta było „nieco trudne”.

Jej uwagi pojawiają się wkrótce potem władze hrabstwa zachęcały wszystkie osoby do poddawania się badaniom, a zapotrzebowanie na test na koronawirusa wyprzedziło dostępność spotkań online w państwowej witrynie w Goleta.

Państwowe ośrodki testowe COVID-19 w hrabstwie Santa Barbara znajdują się pod adresem Centrum społeczności Goleta Valley pod adresem 5679 Hollister Ave., at American Medical Response pod adresem 240 E. Hwy 246, Suite 110 w Buellton oraz pod adresem Santa Maria Fairpark, 937 Thornburg St.

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zaplanować spotkanie testowe w witrynie państwowej.

Kilka tygodni temu urzędnicy stanu Kalifornia stwierdzili, że witryny w kilku hrabstwach były rezerwowane z tygodniowym wyprzedzeniem. Utrudniło to członkom społeczności uzyskanie „szybszego spotkania”, powiedział Do-Reynoso. „W rezultacie zmienili system rezerwacji, aby wydawać jednorazowo tylko kilka tygodni”.

Inne witryny testowe są dostępne w hrabstwie. Państwowe punkty testowe COVID-19 to „tylko jedna z wielu lokalizacji, w których można przeprowadzić testy” – powiedział Do-Reynoso.

Aby znaleźć lokalizację testową, kliknij tutaj, aby odwiedzić witrynę California COVID-19.

Przedstawiciele zdrowia publicznego radzą zadzwonić do miejsca przeprowadzania badań przed przybyciem na wizytę.

W przypadku każdego, kto choruje lub doświadcza objawów COVID-19, urzędnicy zdrowia publicznego w hrabstwie zachęcają mieszkańców do skontaktowania się z lekarzem w celu uzyskania wskazówek i dostępu do testów.

READ  Centralna część laboratorium jądrowego w Charkowie nie została uszkodzona po bombardowaniu, mówi dyrektor instytutu

Gov. Gavin Newsom zatwierdziła ustawę Family First Act, która „pokryje koszty wszelkiej medycznie niezbędnej opieki związanej z COVID-19, w tym testów” – powiedział Do-Reynoso.

Osoby, które nie mają świadczeniodawcy opieki zdrowotnej, są zachęcane do odwiedzania hrabstwa Public Health Department teren „Aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do opieki w jednej z naszych klinik” – powiedział Do-Reynoso.

Testy COVID-19 to „krytyczne narzędzie” pomagające urzędnikom zdrowia publicznego zrozumieć rozprzestrzenianie się wirusa w społeczności, powiedział Do-Reynoso, dodając, że testy były „centralnym punktem naszej szerokiej strategii zwalczania wirusa” od czasu początek pandemii COVID-19.

„Znaczenie testów polega na upewnieniu się, że znamy częstość występowania COVID w naszej społeczności, a naszej zdolności do pomocy osobom dotkniętym chorobą nie można wystarczająco podkreślić” – powiedział Do-Reynoso. „Stan pokazał nam to raz po raz, wiążąc stawki testów bezpośrednio z większymi uprawnieniami do ponownego otwarcia”.

Hrabstwo Santa Barbara zgłosił 19 nowych przypadków COVID-19 w czwartek.

Hrabstwo liczby hospitalizacji pacjentów z COVID-19 spadła do 28, z czego siedem na oddziałach intensywnej terapii. Czwartkowa liczba chorych na OIT z COVID-19 była najniższa od końca marca.

Całkowita liczba zgonów w hrabstwie w czwartek pozostała na poziomie 109, z 106 w społeczności i trzech w Kompleks więzienia federalnego Lompoc.

Liczba aktywnych przypadków spadła do 172 ze 179 poprzedniego dnia, a całkowita liczba przypadków w hrabstwie wzrosła do 8803 zgłoszonych przypadków COVID-19. Z 1116 wyników testów otrzymanych w ciągu ostatniego dnia 1,7 proc. Było pozytywnych w powiecie.

Spośród nowych przypadków siedem dotyczyło Isla Vista, a cztery odnotowano w Santa Barbara, Santa Maria i Lompoc.

Hrabstwo Santa Barbara pozostaje w szeroko rozpowszechniony (fioletowy) poziom, z 9,1 przypadków na 100 000 mieszkańców, powiedział Do-Reynoso. Okręgi w warstwie fioletowej mają ponad siedem nowych przypadków na 100 000 mieszkańców lub wyższy niż 8 procent wskaźnik pozytywności testów w ciągu siedmiu dni.

READ  Warszawska firma przekształci stare turbiny wiatrowe w stylowe zielone meble ogrodowe - The First News

Według Do-Reynoso odnotowano średnio 42 nowe przypadki COVID-19 dziennie między 30 sierpnia a 5 września.

„Oznacza to, że nastąpił wzrost o około sześć nowych przypadków dziennie w porównaniu z poprzednim okresem oceny”, powiedział Do-Reynoso, zauważając, że hrabstwo Santa Barbara znajdowało się na fioletowym poziomie przez dwa tygodnie.

System stanowy ma cztery poziomy oznaczone kolorami i ocenia powiaty co tydzień, a raporty są planowane w każdy wtorek. Nowy raport poziomu umożliwia modyfikacje sektorów, szkół i działań w hrabstwach Kalifornii.

Aby przejść do czerwonego kręgu i uwzględnić wszelkie czynniki korygujące, powiedział Do-Reynoso, hrabstwo musi zmniejszyć liczbę nowych codziennych przypadków do mniej niż 31.

„Realizując ten cel przez dwa tygodnie, możemy dostać się na poziom czerwony” – powiedział Do-Reynoso.

Również w czwartek urzędnicy zdrowia publicznego w hrabstwie podkreślili znaczenie szczepionki przeciw grypie. Według Paige Batson, dyrektora ds.kontroli i zapobiegania chorobom w Departamencie Zdrowia Publicznego, szczepionka przeciw grypie jest konieczna, aby zachować zdrowie społeczności podczas pandemii COVID-19.

Szczepienie przeciw grypie jest zalecane każdego roku, ale „w tym sezonie, z powodu pandemii COVID-19, szczepienie przeciw grypie jest szczególnie ważne, aby chronić siebie, swoją rodzinę i społeczność” – powiedział Batson.

Batson powiedział, że w zeszłym roku dziewięć osób „powyżej 65 roku życia” w hrabstwie Santa Barbara zmarło na grypę.

Pracownicy służby zdrowia podejmują dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów podczas pandemii COVID-19, powiedział Batson.

Miała jasny przekaz – „Namawiamy, abyś nie czekał. Szczepić przeciw chorobie.”

Kliknij tutaj, aby przejść do sekcji Kryzys koronawirusa Noozhawka.

Noozhawk można skontaktować się z pisarzem Brooke Holland pod adresem . (JavaScript musi być włączony, aby zobaczyć ten adres e-mail). Śledź Noozhawk na Twitterze: @noozhawk, @NoozhawkNews i @NoozhawkBiz. Połączyć się z Noozhawk na Facebooku.

READ  Ukraińskie władze informują o atakach rakietowych w Kijowie
Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Santa Barbara 17 września

Różnica w stosunku do poprzedniego dnia

Wszystkie pozytywne przypadki 8,803 + 19
Zgony związane z COVID-19 109 + 0
Pacjenci z COVID-19 w szpitalach powiatowych 28 – 2
Chorzy na OIT COVID-19 7 – 1
Łączne wyniki testów 138,012 + 1,116
Nowe przypadki zgłoszono 17 września Aktywne sprawy według obszaru Całkowita liczba zgłoszonych przypadków według obszaru Zgony zgłoszone według obszaru
Hrabstwo Południowe: Montecito, Summerland, Carpinteria 1 187 7
Santa Barbara i Mission Canyon 4 23 1,183 13
Szkuner 9 245 4
Isla Vista 7 24 207 1
Zachodnia Dolina Goleta i Gaviota 10 192 1
Dolina Santa Ynez 8 142 5
Lompoc, Vandenberg Village, Mission Hills 4 22 785 8
Federalny kompleks więzienny Lompoc 1,024 3
Santa Maria 4 46 3,778 59
Orcutt 9 305 3
Hrabstwo North: Guadalupe, Cuyama, New Cuyama, Garey, Casmalia, Sisquoc 9 385 5
Oczekująca lokalizacja 15 307
Łącznie w hrabstwie Santa Barbara 19 172 8,803 109

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.