Connect with us

Zabawa

Chrissy Teigen przypadkowo ujawniła płeć dziecka. Co powiedział John Legend?

Published

on

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że jest w ciąży Chrissy Teigen jest zagrożona, a przyszła matka potrzebuje odpoczynku, aby zmniejszyć ryzyko poronienia. W jednym z ostatnich wywiadów wideo żona Johna Legenda opisała swój aktualny stan zdrowia i samopoczucie związane z ciążą. Nawiasem mówiąc, zdarzyło jej się zdradzić, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę.

Chrissy Teigen i John Legend Zaskoczyli wszystkich radosną wiadomością, którą ogłosili w najnowszym teledysku piosenkarza. John wciągnął całą swoją rodzinę w klip „Wild”. Utwór jest o miłości, a Legend i Teigen nie cofają się przez cały czas trwania. W ostatniej scenie kamera skupiła się na dobrze zaokrąglonym brzuchu Chrissy, a potem wszystko stało się jasne. Od tego czasu fani z niecierpliwością czekają na więcej informacji z życia osobistego pary. Jednak nikt nie spodziewał się, że jedna z najważniejszych wiadomości zostanie przypadkowo dostarczona.

Żona Johna, Legend, ujawniła płeć dziecka

Znana modelka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z obserwatorami, ale tym razem powiedziała o jedno słowo więcej niż planowała. Być może chciała ujawnić płeć dziecka w tak wyjątkowy sposób, jak wieści o ciąży. Pamiętaj, że ona i jej mąż zgodzili się, że płeć dziecka będzie utrzymywana w tajemnicy aż do urodzenia.

Podczas transmisji na żywo, w której Chrissy opowiadała o tym, jak się czuje, nagle powiedziała:

Jest już duży – powiedziała błędnie.

Po chwili przyszła matka zdała sobie sprawę, do czego właśnie się przyznała.

Ale jestem głupi – odpowiedział modelka.

Niestety na otwarcie tej sytuacji było już za późno. Płeć dziecka została ujawniona w jeszcze bardziej niezwykłych okolicznościach niż wieści o ciąży.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *