Howland spada na ulicę | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie pracownika / Gabe Badea (35 l.) i Alex Vacha (33 l.) Briana Yaugera Howlanda podkreślają Davinci McDowell Chaneya.

YOUNGSTOWN – Po rozpoczęciu sezonu od trzech zwycięstw nad Polską, Lakeview i Newton Falls, Howland poniósł pierwszą w tym roku porażkę. Tygrysy padły w ulicznym konkursie z Chaney, 55-35.

Dla zespołu, który krążył wokół 60 punktów, największym problemem Tygrysów w piątek było rozpoczęcie ofensywy.

„Nie obraziliśmy się nawzajem i to nas zabiło” Trener Howland Dan Bubon powiedział. „W defensywie myślałem, że przez cały mecz graliśmy świetnie. Myślałem, że walczyliśmy, myślałem, że jesteśmy równi ich fizyczności. Nie mieliśmy tylko płynności w ofensywie. Ciągle szukaliśmy Anthony’ego (Massucci), który miał swój najgorszy mecz w tym roku.

„Jesteśmy coraz lepsi. Mamy 3-1, gramy dobrze. To bardzo dobry zespół. Dwa lata z rzędu są mistrzami okręgów, a my utrzymaliśmy ich na poziomie 55 punktów. Jeśli utrzymasz zespół w wieku 55 lat, nadal masz duże szanse na wygraną ”.

Tygrysy weszły do ​​przerwy z piątą stratą, ale Cowboys wywarli presję w drugiej połowie i Howland nie mógł nadążyć.

„Jeśli przejdziesz przez tor taki jak my, prawdopodobnie pozostaliśmy dobre cztery lub pięć minut bez bramek, druga drużyna staje się po prostu bardziej zrelaksowana i wolna w ofensywie”. powiedział Bubon. „Potem zagrali kilka zagrań i zdobyli kilka ofensywnych zbiórek, a my przerzuciliśmy piłkę. Dziś wieczorem zmieniliśmy to znacznie bardziej niż w jakiejkolwiek innej grze, ponieważ byliśmy przyspieszeni.

Massucci prowadził zespół z 13 punktami i sześcioma zbiórkami na tablicy wyników. Alex Henry dośrodkował na osiem punktów.

Przyszły tydzień to kolejny ciężki tydzień dla Tygrysów, które zmierzą się z rywalami Kennedym we wtorek i Ursuline w piątek.

Mając duże doświadczenie z zeszłorocznego składu, Bubon wiąże duże nadzieje ze swoim zespołem. Chodzi tylko o połączenie wszystkich elementów.

„Oczekujemy, że będziemy bardzo dobrzy, bardzo konkurencyjni, po prostu musimy być trochę lepsi”. powiedział Bubon. „Mamy Kennedy’ego, aw piątek idziemy do Urszulanek. Nie będzie nam łatwiej, ale tego właśnie chcemy.”

Zajęło Chaneyowi trochę czasu, zanim się zaczęło, ale kiedy to się stało, kowboje wystrzelili ze wszystkich cylindrów.

„Howland to naprawdę dobry zespół” Trener Chaney, Marlon McGaughy, powiedział. „Są dobrze wyszkolonym zespołem, więc wiedzieliśmy, że dziś wieczorem będziemy mieć problemy. Nie zdołaliśmy odzyskać sił w pierwszej połowie, ale lepiej poradziliśmy sobie w drugiej.”

Inną rzeczą, która dobrze sprawdziła się w przypadku Cowboys, jest głębia zespołu. Do czwartej kwarty Chaney (4:1) osłabił przeciwnika i dalej zwiększał presję. Pod koniec gry zawodnicy Howlanda byli zakochani od momentu, w którym mieli piłkę.

Chaneys D’Juan Waller poprowadził zespół z 17 punktami i opuścił boisko z wynikiem 6 z 11. Josiah Gonzalez zdobył 13 punktów i jednocześnie zdobył pięć zbiórek. Zarówno Clive Wilson, jak i Davinci McDowell również zrezygnowali z pięciu desek.

Ostatnie trzy gry Cowboys, które doprowadziły do ​​tiltu z Howlandem, zostały rozstrzygnięte z łączną liczbą pięciu punktów. Zarówno Boardman (porażka 50-49), jak i Harding (zwycięstwo 71-70) decydowały o jednym punkcie.

Te ciasne mecze są dokładnie tym, czego McGaughy chce, aby jego drużyna zwyciężyła, ponieważ harmonogram staje się coraz trudniejszy. Cowboys mają pojedynki z Akron St. Vincent-St. W tym roku w programie są Mary i Mentor, którzy doskonale nadają się również do przygotowań do turnieju.

„To było wzlot i upadki” McGaughy powiedział o dotychczasowym sezonie Chaneya. „Byliśmy w kilku zaciętych meczach i kilku rozdarciach. Myślę, że wolę być w wyrównanych meczach, ponieważ tak przygotowujemy się do turnieju. Udało nam się wygrać kilka wyrównanych meczów i przegrać z Boardmanem.”

Chaney ma teraz rewanż z Boardmanem, a zespoły zmierzą się ze sobą w Chaney High School dziś po południu o 13:45.