Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Hotel Show Dubai potwierdza, że ​​Polska jest partnerem wspierającym kraju

Published

on

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: Pokaż hotel; Najdłużej działające i najbardziej wpływowe targi branży hotelarskiej w regionie MENA mają przyjemność ogłosić Polskę jako partnera kraju wspierającego w edycji 2021 od 31.św Maja do 2nd Czerwiec 2021 w Dubai World Trade Centre.

Partnerstwo ma na celu strategiczną poprawę relacji biznesowych i handlowych między Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w tym kluczowym dla branży hotelarskiej czasie i jest wspierane przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą oraz Województwo Pomorskie. Razem odegrają ważną rolę w sprowadzaniu najnowszych polskich produktów, usług, technologii i czołowych dostawców hotelarskich do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na wystawę w Pawilonie Polskim w Hotel Show Dubai. Przestronna sala z polskimi produktami dostarczanymi przez wystawiające się firmy.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii RP prowadzi szereg działań mających na celu poprawę konkurencyjności firm, promocję produktów krajowych oraz poprawę wizerunku polskiej gospodarki na świecie. Polska gospodarka od dwóch dekad jest najszybciej rozwijającą się gospodarką europejską. Robert Tomanek, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego, Pracy i Technologii, komentuje: „Udział w Hotel Show Dubai 2021, wraz z innymi ważnymi targami w ZEA, jest częścią szerszego programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w światowym Uczciwie później w tym roku 2020. Jego głównym celem jest promocja polskich firm i pomoc w zacieśnianiu relacji biznesowych z partnerami na Bliskim Wschodzie. ’

Krajowa Izba Gospodarcza, największe w Polsce niezależne stowarzyszenie branżowe, zrzesza blisko 160 firm, które wspierają przedsiębiorców w ich międzynarodowej działalności rynkowej oraz promują polski eksport, organizując działania promocyjne za granicą. Obejmują one; międzynarodowe targi, misje i fora gospodarcze, wydarzenia specjalne i spotkania B2B organizowane przez lokalnych partnerów na całym świecie, w tym GCC.

Marek Kłoczko, Wiceprezes, Dyrektor Generalny Krajowej Izby Gospodarczej, dodaje: – Krajowa Izba Gospodarcza od wielu lat współpracuje ze Zjednoczonych Emiratami Arabskimi i mamy nadzieję, że te relacje zintensyfikują się, biorąc pod uwagę nasz udział w Dubai Hotel Show oraz podczas nadchodzący okres Expo 2020, w którym również jesteśmy zaangażowani jako organizacja partnerska. ’

READ  Polska nie powinna za wszelką cenę zostać w UE – mówi minister

Polski pawilon ukazuje również województwo pomorskie, jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Europie, który korzysta z doskonałej puli talentów oraz zdywersyfikowanej i wyspecjalizowanej gospodarki. Centrum Trójmiasta znalazło się niedawno w pierwszej piątce strategii BIZ w rankingu FDI Global Cities of the Future 2021/2022. Miasta oceniono pod względem potencjału gospodarczego, przyjazności dla biznesu, kapitału ludzkiego, stylu życia, łączności i efektywności kosztowej.

Wśród uczestników z Polski są MK Business Link; Firma konsultingowa w zakresie zarządzania, która szczyci się budowaniem profesjonalnych relacji między Europą a Bliskim Wschodem dzięki połączeniu dogłębnej wiedzy, zrozumienia obu kultur i szeroko zakrojonych badań dotyczących konkretnych regionów i środowisk biznesowych. Firma udostępni stoisko Krajowej Izbie Gospodarczej. Jako oficjalny polski przedstawiciel Hotel Show Dubai, MK Business Link oferuje GCC duże możliwości rozwoju wymiany biznesowej.

Małgorzata Panek-Kasińska, CEO MK Business Link, komentuje: „Bardzo się cieszymy, że możemy uznać naszą pierwszą współpracę za jednego ze strategicznych partnerów Hotel Show Dubai. Jako jedna z wiodących platform, na których spotykają się przedsiębiorcy, jesteśmy niezwykle dumni, że ponad 30 polskich firm będzie reprezentowanych w pawilonie i zaprezentuje wysokiej jakości polskie produkty.

Od ponad 20 lat Hotel Show Dubai napędza i inspiruje zmiany w branży. Największa i najbardziej wpływowa wystawa hotelarska w regionie to główne miejsce spotkań liderów biznesu, hotelarzy, projektantów wnętrz, menedżerów F&B, zespołów front-of-house i gospodyń domowych poszukujących dostępu do produktów, informacji i inspiracji.

© Informacja prasowa 2021

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.