Connect with us

Nauka

Hojność New Jersey w pełnej okazałości za kwotę darowizn przekazanych na pomoc Ukrainie

Published

on

Hojność New Jersey jest w pełni widoczna na Ukrainie. Darowizny przekazane w Garden State są już na miejscu, pomagając potrzebującym podczas wojny z Rosją.

„To duża sieć, która łączy ludzi tutaj z mieszkańcami Ukrainy” – mówi Jurij Bojeczko. „To, co ludzie tutaj robią, ma natychmiastowy skutek”.

Boyechko ma organizację Nadzieja dla Ukrainy. Aktualności 12 New Jersey po raz pierwszy poinformował o grupie, mającej siedzibę w Extra Space Storage w Florham Park. Organizacja zbiera, sortuje i przygotowuje się do wysyłki darowizn z New Jersey i nie tylko.

„To było niesamowite, odpowiedziała społeczność. Przyjeżdżają ludzie – młodzi i starzy – przywożąc małe pudła do pełnych ciężarówek – mówi Boyechko.

40-stopowy kontener transportowy wypełniony 700 pudłami odzieży, artykułów higienicznych, artykułów medycznych i innych artykułów pierwszej potrzeby przemierza obecnie ocean w drodze na Ukrainę. Więcej nastąpi. Darowizny przeznaczono również na zakup 100 ton żywności – zakupionej w Polsce i przywiezionej z granicy. Jest już w rękach Ukraińców przeżywających kryzys żywnościowy.

Organizacja nadal preferuje darowizny pieniężne, ponieważ nie tylko pomagają nakarmić potrzebujących, ale także pomagają w kosztach wysyłki.

Boyechko aktualizuje co wieczór stronę internetową Nadzieja dla Ukrainy i media społecznościowe. Jest wdzięczny za hojność i mówi, że jest przekonany, że bez niej Ukraina i jej mieszkańcy nie mieliby szans.

„Ludzie codziennie widzą, co dzieje się z ich pieniędzmi i wiedzą, że to, co przekazują, trafia do ostatecznego odbiorcy – obywateli Ukrainy” – mówi Boyechko. „Dlatego wiem, że zwycięstwo jest bliskie – z powodu wylewu poparcia”.

Nadzieja dla Ukrainy wykorzystuje darowizny finansowe na zakup żywności hurtowej w Polsce. Będą nadal zbierać ubrania i materiały, ale proszą, aby wszystkie darowizny były zapakowane w pudełka i oznaczone.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.
READ  Symulacje chmurowe zyskują dozę realizmu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.