Connect with us

Zabawa

Dirty Honey i Marc LaBelle Niskayuny wyruszają w europejską trasę koncertową; na rzecz Guns N’ Roses, KISS, Rival Sons – The Daily Gazette

Published

on

Dirty Honey i Marc LaBelle Niskayuny wyruszają w europejską trasę koncertową;  na rzecz Guns N’ Roses, KISS, Rival Sons – The Daily Gazette

Rockersi z Los Angeles, Dirty Honey, prowadzony przez wokalistę Marca LaBelle z Niskayuna, wyruszą tego lata w trasę po Europie na 28 koncertów, wspierając zespół Rival Sons i otwierając kilka koncertów dla Guns N’ Roses i KISS, jak ogłoszono w tym tygodniu.

Trasa zbiega się z wydaniem ich debiutanckiego 14-utworowego albumu Dirty Honey EP/LP, który ma ukazać się 20 maja.

Zespół, który 6 czerwca rozpocznie swoją europejską trasę w Malmö w Szwecji, potwierdził daty.

„To zaszczyt w końcu przenieść naszą muzykę za Atlantyk. Zawsze myślałem, że poradzimy sobie dobrze w Wielkiej Brytanii i Europie i po prostu wydawało się, że po tak długim oczekiwaniu wydamy razem EP i LP” – powiedział LaBelle All Music Magazine.

Pierwszym singlem zespołu z albumu będzie „When I’m Gone”. Był to pierwszy utwór niepodpisanego zespołu, który osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Mainstream Rock Airplay.

Dirty Honey zostanie otwarte dla Guns N’ Roses w Warszawie 20 czerwca; 8 lipca w Monachium, Niemcy; 10 lipca w Mediolanie we Włoszech; 12 lipca w Bolonii we Włoszech; i 15 lipca w Hanowerze w Niemczech. Będą wspierać Rival Sons na innych koncertach.

Otwierają się na KISS 9 lipca w Zagrzebiu w Chorwacji i 14 lipca w Budapeszcie na Węgrzech.

Dirty Honey wystąpił w SPAC 14 września, otwierając przed Black Crowes.

Odwiedź dirtyhoney.com, aby uzyskać więcej informacji o wycieczce.

Więcej z gazety:

Kategorie: Rozrywka, Życie i Sztuka, Twój Niskayuna

READ  „Sanatorium miłości” w serwisie Netflix! Współpraca TVP i Netflix jest coraz bliższa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *