Connect with us

Zabawa

Producent „The Liberator” Trioscope zakłada europejskie studio

Published

on

Trioscope Studios to NAS Klaps animacji Plik opracował unikalną technologię hybrydowej animacji używaną w dramacie Netflix „The Liberator” z okresu II wojny światowej. Trioscope Europe nawiązało współpracę z polskim studiem efektów wizualnych i soku dźwiękowego.

Michał Misiński, dyrektor i partner Juice, będzie pełnił funkcję prezesa nowej potencjalnej elektrowni animacji w Polsce. również Tworzą oryginalne treści, a także starają się dostosować własność intelektualną stron trzecich w ramach programu partnerskiego studia zewnętrznego.

Celem Trioscope Europe jest przyciąganie uwagi Europejscy twórcy, studia i dystrybutorzy oferują możliwość produkcji swoich dramatów po jak najniższych cenach Animacje hybrydowe z wykorzystaniem zastrzeżonej platformy technologicznej Trioscope. „The Liberator”, nad którym współpracowały Trioscope i Juice, zapewni twórczy i biznesowy plan studia.

Po utknięciu w Evolutionary Hell jako ośmioodcinkowy wątek na żywo w History Channel, The Liberator stał się czteroodcinkowym hybrydowym programem animacyjnym, który łączy ludzkie osiągnięcia i specjalnie stworzoną animację i jest teraz wielkim hitem na Netflix. dotarł do pierwszej trójki na świecie pod względem wyświetleń.

Z powodu pandemii animacja staje się coraz bardziej atrakcyjna, ponieważ mniejsze załogi są zaangażowane w jedno pomieszczenie. W związku z tym jest mniej podatny na opóźnienia spowodowane dziennikami produkcji koronawirusa niż Treści na żywo.

„Juice był potęgą artystów i producentów z pasją, a także światowym liderem w dziedzinie efektów wizualnych” – powiedział LC Crowley, dyrektor generalny Trioscope Studios.

„Niezwykły polski zespół był istotną częścią naszego sukcesuLiberator – dodał. „A ponieważ nadal stawiamy na europejską i międzynarodową produkcję oraz koprodukcję, Trioscope Europe jest kluczowym elementem naszej strategicznej misji szybkiego poszerzania zasięgu naszej platformy animacji na całym świecie”.

Misiński zaznaczył w oświadczeniu, że kluczowym elementem misji Trioscope Europe będzie „wykorzystanie niesamowitej ilości talentów ukrytych w Europie Wschodniej i umożliwienie im współtworzenia światowej klasy treści”.

READ  Memento Intl., Anonimowa tablica treści Wenecja Transdrama „Kobieta…” - Variety

Juice to polska firma postprodukcyjna specjalizująca się w wysokiej klasy CGI z placówkami w Tokio i Londynie. Oprócz „Liberatora” pracowali także nad głośnymi projektami, takimi jak nagrodzona nagrodą BAFTA kampania reklamowa „Zimowe Igrzyska Olimpijskie BBC: Natura”, film Ridleya Scotta „The Marsian” i popularna gra wideo Gaijin Entertainment „War Thunder” w współpraca z Sony Entertainment i 20th Century Fox.

Ekspansja Trioscope w Europie następuje po pracowitym roku. Oprócz wprowadzenia „Liberatora” w serwisie Netflix, firma pracuje obecnie nad adaptacją serialu telewizyjnego „The Havana Job”, Długi artykuł dziennikarski o CIA i Kubie Fidela Castro, napisany przez Grega Nicholsa, współzałożyciela Truly * Adventurous. ty pracowałem również z Dark Horse Comics, Oni Press, Netflix i Unique Features przy innych projektach, które są trzymane w tajemnicy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *