Connect with us

technologia

Helldivers 2 świętuje święto Malevelon Creek pelerynami

Published

on

Helldivers 2 świętuje święto Malevelon Creek pelerynami

Zdjęcie: Studio gier Arrowhead / Sony

Gdziekolwiek idę, Malevelon Creek podąża za mną. To jest w każdym innym Piekło nurka-powiązany post, który widzę na Twitterze, Reddicie i TikToku. Kiedy grałem po raz pierwszy Helldivers 2Gra była synonimem obrazu żołnierzy na jałowej pustyni niszczących zabójcze robaki. Teraz? Teraz widzę tylko tę cholerną dżunglę i te przeklęte roboty.

Odkąd Malevelon Creek po raz pierwszy nazwano „Robotem Wietnamu” ze względu na środowisko przypominające dżunglę i traumatyczne trudności, rozrosło się do coraz większego miejsca Helldivers 2to najsłynniejsze pole bitwy. Aby uczcić ten błyskawiczny rozwój i ogromną narrację, którą gracze mogli opowiedzieć na całej planecie, Arrowhead Game Studios zdecydowało, że dzisiaj, 3 kwietnia 2024 r., przypada „Dzień Pamięci Malevelon Creek”. Nie, nie przeczytałeś źle: Super-Ziemia zdecydowała się na dzień upamiętniający niezliczone ofiary Helldivers 2 Gracze dotarli do potoku. Jako dodatkowy gest upamiętniający tych, którzy zapłacili najwyższą cenę, gracze otrzymają specjalny płaszcz, który będą mogli założyć ku pamięci swoich poległych braci. Gdyby mogli po prostu dać nam podwójne PD w ramach nagrody za ryzyko, byłbym wniebowzięty.

Malevelon Creek przeżył piekielną podróż od samego początku jako jednorazowy żart. Gracze po prostu nie chcieli się poddać, choć pomyślne ukończenie misji rzadko wpływało na wskaźnik wyzwolenia planety. Niektórzy gracze, którzy mają popchnął całą sprawę znacznie dalej niż kiedykolwiek wcześniej, mieszkając tam, wykonując misje wyłącznie w Malevelon Creek i przyjmując nazwę „Creek Crawlers”. Ci gracze najciężej znieśli atak sił Super Ziemi Malelevelon przegrał do automatów, ale to oni również natychmiast podwoili swoje siły, gdy na planecie rozpoczęła się kolejna ofensywa.

Zespół The Creek był uwikłany w tę brutalną wymianę zdań przez długi czas, aż gracze w końcu zapewnili sobie zdecydowane zwycięstwo na początku tego tygodnia wyzwolił planetę po raz pierwszy. To był wspaniały widok, ale świętowanie zwycięstwa było krótkotrwałe. Wkrótce nad planetami kontrolowanymi przez Automaty pojawiły się zamaskowane statki, a wraz z upływem dnia pojawiły się roboty używane helikoptery szturmowe i gigantyczne maszyny kroczące jako zemsta. Najpierw to Chrząszcze zaczęły latać i teraz The? Wiedzą tylko, że Arrowhead przygotowuje się do tego trzecia frakcja wroga posyp ranę solą.

Dość powiedzieć, że Super-Ziemia mogłaby przynajmniej urządzić przyjęcie dla swoich oblężonych żołnierzy i rzucić im kilka peleryn. Masz to naprawdę źle tam na dole.

READ  Polscy naukowcy opracowują technologię bardziej ekologicznych materiałów budowlanych – sekcja angielska
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *