Connect with us

technologia

Halo Infinite ma więcej list odtwarzania dla wielu graczy, takich jak SWAT i Slayer

Published

on

To było miłe mniej niż miesiąc od premiery Nieskończona aureolaJest to tryb wieloosobowy, ale od tego czasu deweloper 343 Industries wziął pod uwagę opinie społeczności podczas planowania przyszłych zmian w grze. Obejmuje to wstrząs Nieskończona aureolalisty odtwarzania dla wielu graczy.

Na Twitterze 343 Community Manager John Junyszek rzucił światło na plany dotyczące gry, mówiąc, że studio pracuje nad dodaniem playlist Fiesta, Tactical Slayer (SWAT) i Free-For-All „przed końcem roku”. Nie będziesz gotowy Nieskończona aureolaInnymi słowy, oficjalna premiera 8 grudnia.

Junyszek powiedział również, że programiści planują dodać playlistę społecznościową, ale tak się nie stanie Nieskończona aureola do „po wakacjach”.

To duża zmiana, ponieważ aktualna wersja nie pozwala graczom wybrać listy odtwarzania, aby zagrać w pojedynczy tryb gry Nieskończona aureola. Zamiast tego gracze są umieszczani w losowych trybach gry – więc jeśli chcesz pozostać przy deathmatchu lub uniknąć misji opartych na celach, nie masz szczęścia.

To nie pierwsza zmiana, jaką wprowadziła 343 na podstawie opinii graczy. Przed tym ogłoszeniem gracze również zgłaszali obawy Nieskończona aureolaPostęp przepustki bojowej. W odpowiedzi 343 ogłosiło, że gracze mogą zdobywać doświadczenie grając określoną liczbę gier dziennie.

READ  Szybko! Telewizor LG C1 OLED spadł do nowego rekordu niskiego poziomu przed Memorial Day

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.