Connect with us

Zabawa

Gwiazda „Idol” mieszka ze swoim synem w Malezji. Jaki był los Hani Stach po zakończeniu programu telewizyjnego?

Published

on

21.11.2020 21:00

Hania Stach zasłynęła jako uczestniczka drugiej edycji „Idola”. Piosenkarka musiała zrezygnować z programu ze względów zdrowotnych, ale nie wpłynęło to negatywnie na jej karierę. Niedługo po wyjściu z programu otrzymała swoją pierwszą ofertę pracy w branży. Stach oddała swój głos m.in. w filmach z serii „High School Musical”. Hania ma też na swoim koncie dwa oryginalne albumy. Piosenkarka jest matką chłopca o imieniu Iwo, z którym niedawno przeprowadziła się do Malezji.

Hania Stach Hania Stach – Instagram

Hania Stach jako matka

23 marca na świecie pojawił się syn Hani Stach, Iwo. Piosenkarka poinformowała fanów o swojej ciąży w grudniu. Przy okazji zapowiedziała, że ​​spędzi Boże Narodzenie w Kuala Lumpur, gdzie też urodziło się jej dziecko. Oboje zostali w Malezji dłużej. Hania pokazała fanom zdjęcie swojego syna dopiero w maju w Dzień Matki.

Tegoroczny Dzień Matki dla mnie po raz pierwszy w nowej odsłonie – napisała pod postem.

Pamiętajmy, jak rozwinęła się kariera muzyczna piosenkarza.

Hania StachHania Stach Hania Stach – Instagram

Hania Stach wygrała “Szansę na Sukces” w 1999 roku

Zanim Hania Stach została gwiazdą „Idola”, wystąpiła w odcinku „Szansy na sukces” z udziałem Edyta Górniak. Studentka w tym czasie pokonała konkurencję i wystąpiła w finale w duecie z divą.

1999, liceum… „Szansa na sukces” i odcinek z Edytą Górniak, że… wygrałem! Szok, szczęście, radość i spełnienie marzeń, bo wtedy dzień i noc miałem dość albumu „Touch”. Miałam pecha, że ​​nie narysowałam piosenki z płyty, ale w finale udało mi się zaśpiewać w duecie z Edytą „Dotyk” – miłe wspomnienia – wspominała niedawno na Instagramie.

Hania StachHania Stach Kapif

Opole 2007 – Kącik „Idol”

Podczas festiwalu w Opolu 2007 Hania Stach w towarzystwie Maæka Silskiego reprezentowała kącik „Idol”. Piosenkarka brzmiała jak Whitney Houston! Poza tym wyglądała pięknie i miała gustowny kapelusz.

„High School Musical”

Hania Stach trzykrotnie wspominała o serii filmów „High School Musical”. W drugiej części pojawiła się z boku Andrzej Lampert. W zamian towarzyszył jej w trzeciej edycji Łukasz Zagrobelny. Utwór „Ty i ja”, który wykonali oboje, wywołał sensację! Poniżej teledysk promujący trzecią część filmu:

Hanna Stach.Hanna Stach. CAPIF

Eurowizja 2007

W 2007 roku Hania Stach była blisko Eurowizji, ale przegrała z The Jet Set. Dodajmy, że brakowało jej tylko 400 SMS-ów. Trzy lata wcześniej obroniła pracę dyplomową i magisterską i uzyskała tytuł magistra sztuki na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej ze specjalizacją wokalną.

Hania StachHania Stach KAPIF.pl

Sopot TOP Trends 2012

W 2012 roku piosenkarka wystąpiła na Sopot TOP Trendy Festival. Następnie zaśpiewała piosenkę „I Want to Love You” ze swojego drugiego albumu „Moda”. Z biegiem czasu, po zaginięciu Hani, piosenkarka zaczęła prowadzić w mediach warsztaty śpiewu i aktorstwa z siostrą Jagodą.

Hania StachHania Stach Hania Stach – Instagram

Przeniesiony do Malezji

Hania Stach postanowiła przenieść się na stałe do Malezji, gdzie wraz z synem odwiedzają swoje ulubione miejsca w azjatyckim kraju.

Port dźwięku. Byłam tu cztery lata temu, w ciąży, a teraz z synem – napisała na Instagramie pod zdjęciem.

Hania Stach - InstagramHania Stach – Instagram Hania Stach – Instagram

Hania Stach w mediach społecznościowych

Znacząco wzrosła aktywność Aniah w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie regularnie zawiera zdjęcia z malezyjskimi widokami. Przede wszystkim jednak podziwiamy, jak pięknie wygląda piosenkarka.

READ  W dwóch powieściach zderzają się kultury

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *