Connect with us

technologia

Gry na PS5 nie obsługują PSVR, twierdzi Sony

Published

on

Do niedawna wierzono, że gry na PlayStation 5 mogą wykorzystywać istniejący zestaw słuchawkowy PlayStation VR do wirtualnej rzeczywistości. Tak nie jest, zgodnie z oświadczeniem przesłanym do Sony UploadVR. W dziwacznym i rozczarowującym wydaniu organizacja przyznała, że ​​aby doświadczyć tytułów takich jak Hitman 3 z PSVR, musisz grać w wersję kompatybilną wstecz na PlayStation 4. JEDEN podobne ogłoszenie został niedawno wykonany dla No Man’s Sky: Next Generation.

Co to znaczy? Cóż, w przypadku Hitmana 3 oznacza to, że jeśli chcesz cieszyć się wrażeniami z PSVR, musisz pobrać wersję PS4 na PS5, a nie natywną wersję nowej generacji. Dzięki temu skorzysta na poprawionych czasach ładowania i stabilniejszej wydajności Game BoostOczywiście nie będzie ulepszeń wizualnych, które będą dostępne na PS5. To również niechlujne rozwiązanie: teoretycznie może być konieczne zainstalowanie dwóch różnych wersji gry Hitman 3 na konsoli, aby w pełni cieszyć się grą stealth.

Na szczęście zarówno Hitman 3, jak i No Man’s Sky: Next Generation Darmowe aktualizacje z PS4 do PS5Więc nie wyjdziesz tutaj z kieszeni. Mimo to brzmi to jak niesamowicie niezdarny scenariusz – szczególnie dla programisty ogłosił kilka miesięcy temu grę PSVR na PS5. Kiedy zapytaliśmy o to studio, rzecznik powiedział: „Mogę tylko powiedzieć, że tak, będziemy na PS5 i nie, nie zamierzamy wydawać na PS4”. Prawdopodobnie plany te się teraz zmieniły.

Mówić do Washington Post Na początku tego tygodnia dyrektor generalny PlayStation Jim Ryan oświadczył, że jego firma nadal wierzy w wirtualną rzeczywistość, sugerując, że chociaż technologia może nie mieć swojego głównego nurtu, wierzy, że nadejdzie w przyszłości: „Jesteśmy przekonani, że w przyszłości VR stanie się ważnym elementem interaktywnej rozrywki. Czy to będzie w tym roku? Czy to będzie w przyszłym roku? Ale czy to kiedyś nastąpi? Wierzymy, że. “

READ  Tak wygląda Elite Dangerous jako strzelanka pierwszoosobowa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *