Connect with us

Świat

Gruzja. Uzbrojony mężczyzna wziął zakładników w Tbilisi. Postawił trzy żądania

Published

on

Uzbrojony mężczyzna włamał się do jednego z biur na Tseretelego Prospect w Tbilisi i przetrzymuje dziewięć osób jako zakładników, poinformowało Echo kaukaskiego radia. Lokalne media podają, że mężczyzna musiał stawiać wymagania. Trwa specjalna akcja policyjna.

Gruzja. Uzbrojony mężczyzna wtargnął do jednego z biur na Tseretelego Prospect w Tbilisi i przetrzymuje zakładników. Według Radio Echo Kaukazu jest dziewięć osób. Mężczyzna powinien postawić trzy żądania.

Biuro firmy finansowej NBC znajduje się na parterze wielopiętrowego apartamentowca i według mediów istnieje możliwość ewakuacji mieszkańców. W Tbilisi trwa specjalna operacja policyjna.

Tbilisi. Uzbrojony mężczyzna wziął zakładników. Trwa operacja policji

W sieci pojawiło się nagranie, w którym okazało się, że napastnik domaga się zakazu gry w Gruzji i obniżenia oprocentowania kredytów bankowych do 7 proc. Wezwał także do rządowej kontroli cen leków.

Imedi TV podała, że ​​teren wokół budynku był otoczony kordonem policyjnym. Ze względów bezpieczeństwa poproszono telewizory o przerwanie transmisji na żywo.

Podobne wydarzenie miało miejsce w październiku. W tym czasie uzbrojony mężczyzna przetrzymywał zakładników przez osiem godzin w oddziale Banku Gruzji w Zugdidi. Poprosił o 500 tys. Dolar okupu.

Zobacz też

RadioZET.pl/ Reuters / PAP / Twitter

READ  Kim jest Olaf Scholz, następny kanclerz Niemiec?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.