Connect with us

technologia

Grezzo, specjalista od remake’u Zeldy, zatrudnia nowy, „średniowieczny” i „stylowy” projekt

Published

on

Japoński twórca gier wideo Grezzo może nie jest znanym nazwiskiem, ale stał się znany w społeczności Nintendo dzięki swojej pracy w ciągu ostatniej dekady Legenda Zelda Remaki.

W 2019 roku wydała remake tytułu Game Boy z 1993 roku The Legend of Zelda: Link’s Awakening do przełącznika.

Według Nintendo Everything, deweloper zatrudnił teraz nowy projekt dla Unity, który jest określany jako „średniowieczny” i „stylowy”, ale nie fotorealistyczny. Poszukuje programistów, efektów i projektantów UI.

„Stwierdza, że ​​gra będzie korzystać z Unity, VisualStudio, Git, Redmine i Jenkins”.

„Podejście do projektowania gry będzie„ średniowieczne ”i„ stylowe ”. Nie będzie fotorealistyczne, ale będzie czerpać elementy z rzeczywistości i nadać im styl. Projektant interfejsu użytkownika będzie obsługiwał HUD, menu itp. ”.

Grezzo już nad tym pracował inny Tytuł Zelda jak Okaryna czasu 3D i Maska Majory 3D. Opracował także inne gry Nintendo, takie jak Willa Luigiego (3DS), Zawsze oaza, Tri Force Heroesi tytuły stron trzecich, takie jak Sojusz żyje.

Jak myślisz, do czego może służyć ten nowy projekt – nowy adres IP lub coś innego? Jak myślisz, nad którą grą Nintendo lub Zelda Grezzo powinien pracować jako następna? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Pierwsza w Polsce mała fabryka satelitów zbudowana przez SatRev w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - SatNews
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.