Connect with us

Gospodarka

Grande: wysoki koszt ekologicznej gospodarki – InForum

Published

on

Co kupisz za pieniądze, które zaoszczędzisz na rachunkach za media? Jeszcze nie zdecydowany? Ani ja. Faktem jest, że po latach wmawiania, że ​​przejście na „tańszą” energię odnawialną obniży nasze rachunki za energię elektryczną, stało się dokładnie odwrotnie. Jestem pewien, że zauważyłeś. Obietnica oszczędności kosztów, podobnie jak przewidywania katastrofy klimatycznej i wiecznych 10 lat ratowania planety, była kolejnym kłamstwem.

Ostatnio do tej gazety napłynęło kilka listów dotyczących zbliżającej się katastrofy klimatycznej. Pomyśl o tych listach jako o wzmocnieniu, aby upewnić się, że taktyka zastraszania nie ustanie. Jeden z tych listów dotknął nawet całego klimatycznego szaleństwa ostatnich 50 lat, czyli przeludnienia. Doceniam szczerość.

Ponieważ wczesne skutki przejścia na zero netto są odczuwalne tutaj i na całym świecie, inflacja żywności i energii, problemy z naszą siecią elektryczną i biurokratyczna polityka wiążąca ręce rolników i hodowców, niektórzy się odsuwają. Rolnicy z Holandii, Polski, Włoch i innych krajów wyszli na ulice. W USA przynajmniej niektórzy zaczynają zadawać pytania. Hej, to początek.

W zeszłym miesiącu komisarz ds. usług publicznych Julie Fedorchak i przewodniczący Rady Ropy Naftowej Dakoty Północnej, Ron Ness, zeznawali przed senacką komisją ds. energii i zasobów naturalnych:

referencje można znaleźć tutaj

. Tytuł przesłuchania brzmiał „Sposoby obniżenia cen energii”, nie żartuję. Podobno niektórzy mieszkańcy Waszyngtonu nie potrafią wskazać przyczyn wysokich cen energii. Możesz zacząć od spojrzenia w lustro.

W swoim zeznaniu Ness przedstawił logiczną, opartą na faktach analizę wpływu polityki federalnej i programów ESG doświadczonych banków i spółek z Wall Street na krajową produkcję energii. Firmy naftowe nie mogą inwestować kapitału, którego nie posiadają, w obliczu niepewnej przyszłości regulacyjnej.

Fedorchak, zwolennik kompleksowej polityki energetycznej, wyraźnie odniósł się do konsekwencji zbyt agresywnego i wymuszonego przejścia na energię odnawialną. Powiedziała: „Nasze stawki za energię elektryczną również rosną, a koszty przesyłu w Północnej Dakocie wzrosły o 388 procent od 2003 r.”, a ich rachunki wciąż rosną. Zatem moja pierwsza prośba do pana jest taka: musimy być szczerzy wobec narodu amerykańskiego. Przekształcenie naszej sieci w 100% odnawialną energię może być dla wielu wykonalne i pożądane, ale nikomu nie obniży kosztów, zwłaszcza w ciągu najbliższych 25 lat”.

READ  Rosja mówi „Niet” o dalszych wizytach setek kongresmenów

Fedorchak zajął się również problemami z niezawodnością naszych sieci energetycznych i innymi czynnikami spowodowanymi przez harmonogram przejścia pedału do metalu wychodzący z Waszyngtonu.

Czy decydenci DC naprawdę są zainteresowani sposobami obniżenia cen energii? Nie wstrzymuj oddechu (chociaż to zmniejszyłoby CO2). Niestety, amerykańskie portfele, zdrowie i bezpieczeństwo schodzą na dalszy plan w celu kontrolowania naszego życia.

Grande reprezentował 41. Dystrykt w legislaturze ND w latach 1996-2014. Jest dyrektorem generalnym Roughrider Policy Center, think tanku zajmującego się innowacjami przed regulacją. Jest żoną, matką, babcią, miłośniczką życia i Jezusa. Opinie są wyłącznie ich własnymi.

Ta kolumna niekoniecznie odzwierciedla opinie redaktorów forum lub właściciela forum.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.