Connect with us

technologia

Gracze Pokemon Go dekorują PokeStopy IRL Mons, a fani to uwielbiają

Published

on

Gracze Pokemon Go dekorują PokeStopy IRL Mons, a fani to uwielbiają

Opublikowany: 2023-10-01T22:15:08

Zaktualizowano: 2023-10-01T22:15:21

Gracz Pokemon Go postanowił udekorować lokalne PokeStopy malowanymi klockami z motywem Pokemonów, co bardzo spodobało się społeczności.

Jednym z głównych aspektów Pokemon Go jest wyjście na zewnątrz i eksploracja pobliskich lokalizacji w prawdziwym świecie w celu znalezienia PokeStopów, tras i nie tylko.

Ponieważ gra mobilna jest dostępna już od siedmiu lat, wielu fanów, którzy grają tak długo, mogło nawet spotkać innych lokalnych członków swojej społeczności, którzy również grają.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz jeden z graczy zdecydował się ożywić swoje lokalne PokeStopy, dekorując je malowanymi cegłami z ikonicznymi Pokémonami, a społeczności spodobał się ten pomysł.

Gracz Pokemon Go ozdabia lokalne PokeStopy grafikami

A post na Pokemon Go Subreddit zwrócił na siebie uwagę społeczności po tym, jak fan opublikował post zatytułowany „Aby poprawić swoje zdrowie psychiczne, zacząłem malować kamienie z Pokémonami, aby można je było zostawiać w lokalnych PokéStopach w mojej społeczności”.

OP załączył do postu zrzut ekranu swojej grafiki, przedstawiający pięknie pomalowanego Totodile’a na dużym kamieniu pomalowanym na jasnożółty kolor.

Dołącz do Dexerto za darmo i zyskaj

Mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty w obszarach gier, telewizji i filmów oraz technologii

Artykuł kontynuowany po reklamie

Fan wyjaśnił, że nałoży na kamień uszczelniacz, aby chronić farbę przed żywiołami, wymaluje swoją nazwę użytkownika Pokemon Go z tyłu kamienia i zostawi wiadomość dla tych, którzy go zobaczą.

Post zyskał ponad 4000 polubień, a niezliczona liczba graczy wystawiła pozytywne opinie na temat pomysłu i samego pomalowanego kamienia.

„To wspaniały pomysł! Może po prostu spróbuję, dzięki za udostępnienie! Założę się, że sprawiasz ludziom wiele radości” – powiedział jeden z fanów.

Inny skomentował, jak bardzo znalezienie dzieła sztuki w lokalnym PokeStopie rozjaśniłoby ich dzień. „Byłbym bardzo, bardzo szczęśliwy, gdybym znalazł to w PokeStopie! Jest tak dobrze wykonany, że martwiłbym się, że ktoś go niechcący zostawi! To takie zdrowe.”

Jeśli gracze Pokemon Go uznają to doświadczenie za nieco nudne lub po prostu potrzebują fajnego hobby do pracy, ożywienie IRL PokeStops grafiką może być właśnie tym, co rozpali tę iskrę na nowo.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *