Connect with us

technologia

Gracze „Fortnite” zasługują na zwrot pieniędzy za skórki z ograniczeniami wiekowymi

Published

on

Gracze „Fortnite” zasługują na zwrot pieniędzy za skórki z ograniczeniami wiekowymi

Fortnite nie wykazuje żadnych oznak zmiany swojej decyzji o nałożeniu ograniczenia wiekowego na 7% skórek w grze, których nie można już umieszczać na niektórych kreatywnych mapach, które nie mają oceny 10 lub starszej. Jednak ograniczenie może później spowodować, że w grze odbędą się inne wydarzenia BR niezwiązane ze strzelaniem, dla wszystkich grup wiekowych.

Chociaż firma Epic ogłosiła, że ​​w 2024 r. rozpocznie modyfikowanie tych skórek, aby można było ich używać we wszystkich trybach, usuwając takie elementy, jak kabury na broń i pasy z amunicją, nie będzie w stanie wykonać wszystkich skórek naprawczych. Coś w rodzaju skórki Marvel’s Venom, uważanej za „zbyt przerażającą” dla osób poniżej 10 roku życia, prawdopodobnie nie zostanie skonwertowane w ten sam sposób.

Całkowicie rozumiem, dlaczego gracze są tym zdenerwowani, ponieważ wydaje się to posunięciem w kierunku dalszego rozwoju przyjaznego dzieciom metaświata Tima Sweeneya w grze, która była sprzedawana jako gra „T dla nastolatków”. Wydaje się zatem, że Epic powinien oferować zwroty pieniędzy za skórki z ograniczeniem wiekowym.

Chociaż nowe skórki są opatrzone etykietą ograniczenia wiekowego, nie dotyczy to 7% skórek i wielu kosmetyków, które były objęte ograniczeniami po pierwotnej sprzedaży bez tej etykiety. Dlatego gracze kupowali rzeczy za dziesiątki, a nawet setki dolarów, z których według nich mogli korzystać w nieskończoność, a teraz w całym Fortnite Nie mogę Używaj ich w wielu działaniach.

Nawet jeśli skórki zostaną później „naprawione”, nadal będą bezużyteczne przez jakiś czas i nikt nie wyraził zgody na „modyfikowanie” ich skórek w jakikolwiek inny sposób. Jak wiemy, wielu skórek i kosmetyków nie można w ogóle zmieniać, co oznacza, że ​​są one objęte trwałym ograniczeniem wiekowym.

READ  3 powody, dla których musisz używać VPN, takiego jak Surfshark na swoim telefonie z Androidem (sponsorowane)

Nie wiem, dlaczego Epic w ogóle podjął taką decyzję, bo zapewne przynosi ona więcej szkody niż pożytku. Już teraz zarabiają o wiele mniej na sklepie Fortnite niż w czasach świetności gry, a teraz jest oczywiste, że albo A) stworzą skórki bardziej przyjazne dzieciom, więc obniżą tę liczbę 7%, albo sprawią, że skórki z ograniczeniami wiekowymi będą się mniej sprzedawać, ponieważ gracze wiedzą, że zostaną zmienione lub całkowicie zbanowane we wszystkich trybach.

Ale na razie powinno być absolutnie tak, że te nowe skórki objęte ograniczeniami powinny kwalifikować się do opcjonalnego zwrotu V-dolców, ponieważ w ogóle nie były sprzedawane w ten sposób. Byłaby to oczywiście kolejna strata dla Epic, ale teoretycznie można sobie wyobrazić tutaj pozew zbiorowy, choć może to być mało prawdopodobne.

Epic pokazał, że ostatnio nie jest szczególnie otwarty na opinie i jest mało prawdopodobne, aby ta polityka została odwrócona. Jednakże pomysł zwrotu środków należy poważnie rozważyć, ponieważ poważnie nadszarpuje zaufanie społeczności.

Chodź za mną na Twitterze, tematy, youtube, I Instagrama.

Zdobądź moje powieści science fiction Seria Herokiller I Trylogia Zrodzonych z Ziemi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *