Connect with us

technologia

Gracze Elden Ring uruchamiają grę z powodu braku podstawowej funkcjonalności

Published

on

Gracze Elden Ring uruchamiają grę z powodu braku podstawowej funkcjonalności

elden pierścień Ma 96 na Metacritic, co czyni ją jedną z najwyżej ocenianych gier wszech czasów. Dość powiedzieć, że nie tylko wiele rzeczy robi dobrze, ale absolutnie realizuje prawie wszystko, co zamierza zrobić. To powiedziawszy, podobnie jak poprzednia praca FromSoftware — Mroczne dusze, krwionośnyoraz Sekiro — jest wiele elden pierścień to natychmiast odstraszy wielu, którzy tego spróbują. Najsłynniejsze, że jego trudność odstrasza wielu potencjalnych graczy. Tymczasem niektórzy krytykowali elden pierścień i ogólnie gry FromSoftware za to, jak nudne są. W żadnym momencie nie ma trzymania się za rękę, co jest całkowitym przeciwieństwem wielu nowoczesnych gier, a w szczególności wielu gier z otwartym światem. Dla niektórych jest to zjazd, ale dla wielu to duża część atrakcji.

Mimo to niektórzy na bardzo popularnej stronie gry Reddit uważają, że FromSoftware posuwa się za daleko z minimalizmem i brakiem dostępnych informacji o interfejsie użytkownika i HUDzie. Obecnie istnieje post z ponad 25 000 głosów, który narzeka na brakujące informacje w grze na różnych ikonach.

„Wszyscy jestem za minimalizmem i tym wszystkim, ale byłoby fajnie, gdyby istniał sposób w grze, aby dowiedzieć się, co to do cholery oznacza” – czytamy w poście Reddit.

Jestem za minimalizmem i tak dalej, ale byłoby fajnie, gdyby istniał sposób w grze, aby dowiedzieć się, co to do cholery oznacza. od
elden pierścień

„To gówno doprowadza mnie do szaleństwa w dzisiejszych grach” – to jednogłośna odpowiedź. „Ponieważ nie ma instrukcji, jak kiedyś. Teraz pozostały nam gry, które rzucają w ciebie rzeczami bez zrozumienia. Naprawdę nie powinienem opuszczać gry i wchodzić do Internetu, aby zrozumieć, co ta cholerna mechanika lub status oznacza w grze. Wrzuć podstawowy glosariusz/kod.”

READ  Minister Spraw Zagranicznych RP składa pierwszą wizytę w Indiach, by wziąć udział w Dialogu Raisina

Jak być może wiesz, wiele krytyki zostało skierowanych do interfejsu użytkownika i UX gry, ale każdy, kto grał w gry FromSoftware w przeszłości, będzie wiedział, że jest to MO studia, a wraz z nim elden pierścień Ponieważ jest to jak dotąd najpopularniejszy i najbardziej chwalony przez krytyków występ zespołu, trudno sobie wyobrazić, że ta krytyka spowoduje jakiekolwiek poważne zmiany w elden pierścień czy przyszłe projekty z japońskiego studia. I oczywiście, chociaż jest wielu, którzy zgadzają się z powyższym postem na Reddicie, jest też wielu – jeśli nie znacznie więcej – którzy się z tym nie zgadzają, więc gra nie dostarcza absolutnie żadnych prostych informacji.

elden pierścień jest dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Aby uzyskać więcej informacji o najnowszej grze FromSoftware, kliknij tutaj.

„Jeśli spojrzysz na poprzednie gry FromSoftware jako indywidualne osiągnięcia, elden pierścień czuje się jak kolekcja „Greatest Hits” dewelopera”, napisano na początku nasza recenzja gry. „Odtwarza to jak kulminacja każdego inteligentnego pomysłu FromSoftware w swoich wyczerpujących grach, jednocześnie znajdując sposoby na wykorzystanie nieprzejrzystego doświadczenia, które studio wypracowało przez lata.Dark Souls 4„Nie były daleko, ale robi też o wiele więcej”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *