Connect with us

technologia

Gracze Counter-Strike 2 wyrażają rozczarowanie faktem, że wiele kluczowych funkcji CS:GO znika

Published

on

Gracze Counter-Strike 2 wyrażają rozczarowanie faktem, że wiele kluczowych funkcji CS:GO znika

Po niespodziewanej zapowiedzi na początku tego roku, Valve ponownie zaskoczyło graczy nagle wypuść Counter-Strike 2 jako aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive w środę po długiej fazie beta. Oprócz kilku nowych aspektów rozgrywki, Counter-Strike 2 wprowadza kilka dużych zmian, takich jak: Zwrot pieniędzy za broń I poprawiona grafikamodel, który pomógł swojemu poprzednikowi stać się jedną z najczęściej granych gier Steam wszechczasów.

Jednak na nieszczęście dla wielu graczy, oryginalna gra Counter-Strike: Global Offensive została całkowicie zastąpiona przez Counter-Strike 2 (poza tym, że można w nią grać jako „demo” offline), w której brakuje niektórych popularnych funkcji z oryginalnej gry. Teraz zaskoczeni gracze odwiedzają Reddit i X/Twitter, aby podzielić się swoimi obawami dotyczącymi bieżącego stanu gry.

Zaledwie kilka godzin po wydaniu CS2 gracze zaczęli wskazywać brakujące funkcje. Użytkownik Reddita u/cosmictrigger01 przygotował listę większych aspektów CS:GO, które w tajemniczy sposób zniknęły z CS2, w tym kilku map Rywalizacji i Skrzydłowych, map Warsztatu i całych trybów gry, takich jak Wyścig Zbrojeń, Latający Skaut i Strefa Niebezpieczeństwa. Inni gracze zrobili teraz to samo w odpowiedziach oraz na Twitterze i Reddicie Dołączył Na Ciekawe gdzie poszły te tryby i czy wrócą.

„Grałem w Wyścig zbrojeń wiele razy, zwykle z tą samą grupą ludzi, którzy byli tam w tym samym czasie co ja” – skomentował użytkownik Reddita u/theicarusambition. „Tylu nieznajomych zostało przyjaciółmi i tyle dobrych chwil. Byłoby naprawdę szkoda, gdyby CS2 to zrujnowało.”

Jak GryRadar zauważył, że wyciekły niektóre mapy Wyścigu Zbrojeń, co sugeruje możliwy powrót tego trybu w najbliższej przyszłości. Mimo to gracze ci obawiali się, że Valve usunęła te tryby bez ostrzeżenia.

Oprócz usuniętych funkcji, niewielka część graczy CS2 nie może już w ogóle uzyskać dostępu do gry – łącznie z Valve Usunięto obsługę odtwarzaczy na komputerach Macnie wiedząc, czy zostanie dodany ponownie, czy nie.

READ  Szczyt klimatyczny: Polska twierdzi, że banki centralne mogą odegrać rolę w zmianie czystej energii

Gracze zgłaszali również problemy związane z innymi funkcjami technicznymi, w tym brakiem poleceń takich jak zmieniająca animację Boba „cl_bob” wywołał oburzenie podczas wersji beta CS2.

Inni gracze skarżyli się na serwery CS:2. Chociaż Valve zwiększyło częstotliwość taktowania CS2 dzięki nowemu systemowi, niektórzy międzynarodowi gracze zauważyli, że doprowadziły do ​​tego serwery gry gra „prawie niegrywalna”. w porównaniu do CS:GO.

„Mój agent i mój wrogi agent są bardzo w tyle, czasami nie mogą zmienić broni…, czasami nie mogą skoczyć, gdy próbuję rzucić granat, i jest wiele takich opóźnień” – powiedział użytkownik Reddita u/ ykoonab (ten wspomniany). że grają z Azji Środkowej).

Valve ze swojej strony przyznało się do problemów z serwerem i „osiągnęło pojemność serwerów w różnych regionach”. Powiedzieli, że zwiększą pojemność serwerów „tak szybko, jak to możliwe”.

Podobnie jak w przypadku innych gier Counter-Strike, wielu graczy uważało, że Counter-Strike 2 po prostu nie dodał wystarczającej liczby nowych funkcji od czasu wydania wersji beta (lub od pierwotnego CS:GO jako całości).

„To bardzo dziwne, że cały ten szum ostatnich kilku tygodni nie przyniósł… w zasadzie niczego” – napisała streamerka Anomaly na Twitterze.

READ  Nintendo Switch OLED jest dostępny w Amazon • Eurogamer.net

Oczywiście reakcja na niespodziewaną premierę CS2 nie była wyłącznie negatywna. Na Twitterze i Reddicie także panuje zamieszanie od graczy, którzy chwalą odnowioną grafikę gry, dyskutują o nowych funkcjach, takich jak responsywne granaty dymne, i (oczywiście) udostępniają kilka imponujących klipów.

Mimo to gracze dali jasno do zrozumienia swoje rozczarowanie, a Valve nie odpowiedziało jeszcze na obawy dotyczące gry (z wyjątkiem grozi zakazem oszustów i ich znajomych). Teraz musimy tylko poczekać i zobaczyć, czy Valve przywróci te brakujące funkcje lub czy Counter-Strike będzie dokładnie tak wyglądał w przyszłości. Valve nie odpowiedziało jeszcze na prośbę IGN o komentarz.

IGN skontaktował się z Valve z prośbą o komentarz.

Amelia Zollner jest niezależną pisarką w IGN, która uwielbia wszystko, co związane z indie i Nintendo. Poza IGN współtworzyli strony takie jak Polygon i Rock Paper Shotgun. Znajdź ją na Twitterze: @ameliazolllner.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *