Connect with us

technologia

Google przedstawia uroczą 3-calową figurkę Androida „Bot”.

Published

on

Google przedstawia uroczą 3-calową figurkę Androida „Bot”.

Google używa maskotki Androida „The Bot” już od kilku miesięcy, a teraz możesz wreszcie mieć własną, ponieważ firma właśnie wypuściła w swoim sklepie oficjalną figurkę Androida.

W sklepie Google Merchandise Store dostępne są różne produkty marki Google, w tym butelki na wodę, koszulki, długopisy i inne. Dostępny jest również duży wybór produktów na Androida, takich jak butelki i kubki, naklejki, przypinki, skarpetki i okulary przeciwsłoneczne. Ale teraz Google wprowadził na rynek także nową wersję Androida.

The „Android Classic Collectible” kosztuje 16 dolarów3-calowa winylowa figurka „Bota”. Google krótko wyjaśnia produkt i mówi:

Z radością przedstawiamy długo oczekiwaną figurkę kolekcjonerską Androida! Ten Bugdroid jest pełen osobowości i rozjaśni każde biurko lub półkę na książki.

Figurki podobne do sprzedawanych przez Martwą Zebrę Ta postać od lat ma ruchome ramiona, ale lepiej pasuje do nowej maskotki 3D Androida, którą Google wprowadził w zeszłym roku. Nie ma informacji, kto wykonał tę figurkę, ale styl pudełka i ruchoma antena wydają się być zbliżone do poprzednich propozycji Dead Zebra.

Figurka jest dostarczana ze sklepu Google Store (zwykle za dodatkową opłatą za wysyłkę) i jest dostępna tylko w USA, przynajmniej o ile nam wiadomo.

Warto zauważyć, że nie jest to jedyny stosunkowo nowy dodatek do oficjalnej oferty gadżetów Androida. Kolejną innowacją jest „Czarna koszulka z Androidem Hello„, który kosztuje 28 dolarów.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany, powinieneś działać szybko. Google Store pokazuje stany magazynowe i w momencie publikacji pozostało mniej niż 150 egzemplarzy.

Wys./T: Miszaal

Więcej o Androidzie:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, tematyI Instagrama

FTC: Korzystamy z generujących dochód automatycznych linków partnerskich. Więcej.

READ  „Pierwszy na świecie grill zasilany sztuczną inteligencją” potrafi przygotować steki w zaledwie 90 sekund — i to jest najgorętsza rzecz na targach CES 2024

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *