Connect with us

technologia

Google próbuje naprawić błąd Dysku, który powoduje utratę plików

Published

on

Google próbuje naprawić błąd Dysku, który powoduje utratę plików

Pod koniec listopada zgłoszono, że Dysk Google na komputer stacjonarny (wersja 84.0.0.0–84.0.4.0) miał problem z synchronizacją, który powodował znikanie plików na miesiące, a nawet lata. Jeśli miałeś pecha i znalazłeś się w tym „małym podzbiorze” użytkowników, w końcu mamy dobrą wiadomość. w Ostatnia wersja Jeśli masz zainstalowaną aplikację Dysk na komputer (wersja 85.0.13.0 lub nowsza), możesz uzyskać dostęp do narzędzia do odzyskiwania plików w kilku krokach: Przejdź do paska menu lub paska zadań, kliknij ikonę Dysku na komputer ” i przytrzymaj klawisz Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij „Ustawienia”. Następnie możesz kliknąć „Przywróć z kopii zapasowych”.

Stamtąd powinieneś zobaczyć powiadomienie „Przywracanie się rozpoczęło” i, miejmy nadzieję, po chwili otrzymasz komunikat „Przywracanie zostało zakończone”. Następnie znajdziesz na pulpicie nowy folder o nazwie „Odzyskiwanie Dysku Google”, który zawiera niezsynchronizowane pliki.

Powodzenia, ponieważ Google nie oczekuje, że ta metoda będzie działać dla wszystkich. „Jeśli po próbie uruchomienia narzędzia do odzyskiwania napotkasz problemy, prześlij opinię za pośrednictwem aplikacji Drive na komputer, używając hashtagu „#DFD84” i upewnij się, że pole wyboru jest zaznaczone, aby uwzględnić dzienniki diagnostyczne” – podaje witryna firmy. Strona wsparcia. Istnieją również instrukcje dla tych, którzy wolą spróbować użyć interfejsu wiersza poleceń, kopii zapasowej systemu Windows i kopii zapasowej Time Machine.

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Green Man Gaming Publishing podpisuje nową umowę wydawniczą z Moonlit SA na nadchodzącego producenta modeli tytułów.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *