Connect with us

technologia

Google ogłasza nowe funkcje dla urządzeń z Androidem i Wear OS

Published

on

Google ogłasza nowe funkcje dla urządzeń z Androidem i Wear OS

Google ma wprowadził kilka nowych funkcji na smartfony i tablety z Androidem. Firma zaprezentowała również nowe funkcje smartwatchy opartych na Wear OS. Funkcje te poprawiają zabawę, produktywność i bezpieczeństwo urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i smartwatche. Niektóre z tych funkcji wyciekły w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Te funkcje będą dostępne na smartfonach i tabletach Galaxy firmy Samsung, a funkcje związane z Wear OS będą dostępne na Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 5.

Popraw swoje umiejętności czytania poprzez praktykę czytania

Funkcja ćwiczenia czytania poprawia rozumienie i słownictwo. Ta nowa funkcja jest dostosowana do potrzeb dzieci i jest dostępna w e-bookach dla dzieci w Książkach Google Play. Gdy zobaczysz plakietkę Ćwicz na książce, możesz otrzymywać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, ćwiczyć błędnie wymawiane słowa i doskonalić swoje umiejętności czytania. Ta funkcja jest dostępna zarówno na telefonach, jak i tabletach z Androidem.

Google Finance, Google News i Google TV otrzymują nowe widżety na telefony i tablety

Google ogłosiło również trzy nowe własne widżety: Finance Watchlist, Google News i Google TV. Te widżety wyciekły kilka dni temu. W przypadku smartwatchy Wear OS firma Google wprowadziła nowy kafelek i skrót do Spotify, zapewniając natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki i podcastów.

Wear OS otrzymuje nowe kafelki i skróty do Google Keep i Spotify

Użytkownicy Wear OS w Waszyngtonie i rejonie Zatoki San Francisco mogą teraz płacić za swoje podróże i używać kart SmarTrip i Clipper za pośrednictwem Portfela Google. Google Keep otrzymuje także nowy skrót do kafelków i tarczy zegarka. Spodziewaj się, że wkrótce zobaczysz te nowe funkcje w serii Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 5. Gboard ma również więcej opcji Emoji Kitchen z emotikonami o tematyce wodnej.

Funkcje bezpieczeństwa online w Google One

Członkowie Google One mogą otrzymywać powiadomienia, gdy ich konto e-mail zostanie wystawione na ciemną sieć. Google oferuje kroki mające na celu ochronę poczty e-mail i powiązanych informacji. Dzięki tej funkcji możesz dowiedzieć się, czy Twoje dane osobowe, np. B. Twój numer ubezpieczenia społecznego został ujawniony w ciemnej sieci. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, a Google ogłosił, że wkrótce będzie dostępny w kolejnych 20 krajach.

READ  Facebook zakazuje właścicielom Oculusa używania wielu zestawów VR

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *