Connect with us

Zabawa

Gerard Depardieu Starrer „Maigret” sprzedaje do kluczowych obszarów SND (WYŁĄCZNIE)

Published

on

„Maigret”, adaptacja Georgesa Simenonsa Patrice’a Lecontesa arcydzieło literackie z Gerard Depardieu, sprzedał się w kluczowych obszarach przed Unifrance Rendez-Vous w Paryżu, gdzie film będzie miał premierę.

Reprezentowany na rynkach międzynarodowych przez: SND, „Maigret”Został odebrany dla Włoch (Adler), Niemiec i Austrii (Koch), Beneluksu (Athena), Szwajcarii (Pathé), Span (Selecta), Polski (Monolith), WNP (Capella), Australii i Nowej Zelandii (Pałac), Chorwacja, Słowenia i Bośnia (Blitz), Portugalia (Nos Lusomundo), Grecja (Spentzos) oraz Czechy i Słowacja (Mediasquad).

Więcej różnorodności

„Kiedy rozpoczynaliśmy projekt podczas zeszłorocznego EFM, otrzymaliśmy świetny odzew ze strony dystrybutorów” – powiedział Ramy Nahas, szef sprzedaży międzynarodowej w SND.

„Patrice Leconte stworzył natychmiastowy klasyk, a Gerard Depardieu po raz kolejny zapewnia niesamowity występ” – powiedział Nahas. Menedżer powiedział, że spodziewa się sfinalizowania dodatkowych umów po premierze filmu na imprezie Unifrance i był już w trakcie negocjacji w kilku kluczowych obszarach.

Zaadaptowany przez Leconte i Jerome Tonnerre, „Maigret” gra Depardieu („Cyrano de Bergerac”) jako słynnego detektywa Maigreta, który badał śmierć młodej dziewczyny w 1953 roku. W trakcie śledztwa Maigret spotyka Betty, młodą sprawczynię, która przypomina mu nieżyjącą dziewczynę i znacznie bardziej intymny związek. Skład uzupełniają Melanie Bernier („Les gamins”) i Jade Labeste.

Film wyprodukowali Jean-Louis Livi z F comme Film i Philippe Carcassonne z Ciné- @. Livi i Carcassonne ostatnio pracowały razem przy nagrodzonym Oscarem filmie Floriana Zellera „Ojciec”. SND wprowadzi „Maigret” do francuskich kin już 6 kwietnia.

Na Unifrance Rendez-Vous w Paryżu SND organizuje również premiery rynkowe komedii konceptualnych „Pracownik miesiąca”, adaptacji włoskiego hitu BO „Quo Vado” i „The Bodins” Jerome Commandera.

Najlepsze z różnorodności

Zapisać się do Biuletyn na temat różnorodności. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebook, Świergot, oraz Instagram.

READ  Anna Lewandowska jest w TRZECIEJ CIĄŻY?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.