Connect with us

technologia

Gdzie sadzić nasiona marchwi – Glastrier lub Spectrier – poradnik Pokemon Sword and Shield Wiki

Published

on

Ostatnio edytowane:

Jak złapać Glastriera lub Spectriera

Postępuj zgodnie z instrukcją Legendary Clue 1, aby dojść do punktu, w którym musisz wybrać miejsce sadzenia nasion marchwi.

Jeśli się zgubisz, postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi zdobycia Calyrex, Glastrier i Spectrier.

Gdzie sadzić nasiona marchwi

Wybierz działkę, na której zostaną posadzone nasiona marchwi, aby zobaczyć, które się pojawią. Glastrier to Legendarny Pokémon typu Lodowego, a Spectrier to Legendarny Pokémon typu Ducha.

Wezwij Glastriera

Kiedy sadzisz nasiona marchwi w zamarzniętej ziemi na Snowside Slope, otrzymujesz marchewkę lodową – to wyczaruje Glastrier.

Snowside Slope znajduje się na północ od Giant’s Bed, a obok niektórych ruin zobaczysz zamarzniętą ziemię.

Summon Spectrier

reklama

Jeśli posadzisz nasiona marchwi w nawiedzonej glebie Starego Cmentarza, otrzymasz Marchewkę Shaderoot – które Spectrier wezwie.

Stary cmentarz znajduje się na wschód od Giant’s Bed. Upiorne piętro, którego szukasz, znajduje się w małym rzędzie ruin.

Który wybrać – Glastrier vs Spectrier

Glastrier i Spectrier to dwa nowe legendarne Pokémony dostępne w DLC Pokemon Sword i Shields Crown Tundra.

Jednak tylko jeden będzie dostępny podczas gry. Więc wybieraj mądrze!

Glastrier to pokemon lodowy o wysokim poziomie ataku i obrony kosztem szybkości.

Spectrier to pokemon-duch z wysokim atakiem specjalnym i dużą szybkością, ale niską obroną.

Glastrier jest wymagany, aby Calyrex przybrał kształt Ice Riderdając mu fizyczny atak Ice / Psychic Typing i Glacial Lance. Ten ekskluzywny atak zadaje 130 podstawowych obrażeń, ma celność 100 i 5 PP.

Aby Calyrex wszedł do swojego formularza Shadow Rider, wymagany jest Spectrierco zapewnia mu Ghost / Psychic Typing i Special Attack Astral Barrage. Ten ekskluzywny atak zadaje 120 podstawowych obrażeń, ma celność 100 i 5 PP.

READ  Historia Cyberpunk 2077 będzie „nieco krótsza” niż w Wiedźminie 3, zgodnie z „skargami” graczy

Podstawowe statystyki dla każdego pokemona są następujące:

Iceroot Carrot-GlastrierShaderoot Carrot – Spectrier
HP100100
atak14565
obrona13060
Atak specjalny65145
Specjalna obrona11080
prędkość30130

Uwaga: Powyższe statystyki przedstawiają podstawowe statystyki dla każdego Glastriera i Spectriera Nie kiedy łączą się z Calyrex.

Więc która opcja jest lepsza? To zależy od składu Twojej drużyny lub Twojego stylu gry.

Spectrier jest bardzo szybkim pokemonem typu Ghost i korzysta ze swoich ruchów STAB Shadow Ball i Hex, są to jednak jedyne dwa ataki specjalne, których można się nauczyć bez użycia TM / TR, co ogranicza jego skuteczność.

Spectrier może jednak pisać lepiej, ponieważ Pokemony typu Ghost są tylko słabe do Ghost i Dark, odporne na trucizny i żuki oraz odporne na Pokemony typu Walczącego i Normalnego.

Glastrier to potężny napastnik z solidnymi atakami, obroną i specjalną obroną. Jednak ze względu na niską prędkość jest prawie zawsze kolejnym atakującym. Jego zestaw ruchów jest tańszy, ponieważ uczy się o wiele więcej ataków fizycznych, których mogą używać jego statystyki.

Jednak typowanie na czystym lodzie w Glastrier czyni go bardzo niekorzystnym. Lód ma cztery słabości: bitwę, kamień, stal i ogień; Brak odporności i jest odporny tylko na inne Pokémony typu lodowego.

Ogólnie rzecz biorąc, Spectrier jest lepszą opcją z tych dwóch – o ile masz inne specjalne ruchy, możesz go wyszkolić, aby korzystał ze specjalnego ataku i szybkości w walce.

Sprawdź, jak zdobyć Calyrex, Glastrier i Spectrier.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *