Connect with us

technologia

Zobacz iPhone’a 12 i 12 Pro w najnowszym filmie o rozstaniu z iFixit

Published

on

W swoim najnowszym filmie, iFixit rozebrał iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro i stwierdził, że urządzenia w środku wyglądają dość podobnie. Według iFixit wyświetlacze są wymienne, podobnie jak baterie 10,78 Wh.

IPhone 12 znajduje się po lewej stronie, a iPhone 12 Pro po prawej.
załączam to

Kiedy zdjęli osłonę aparatu z iPhone’a 12, iFixit znalazł plastikową przekładkę, na której iPhone 12 Pro ma teleobiektyw i czujnik LiDAR. Oba urządzenia mają aparaty szerokokątne 12 MP i ultraszerokokątne.

iFixit zbadał również zdjęcie rentgenowskie (dzięki uprzejmości Creative Electron) wnętrza telefonów przedstawiające układ ładowania bezprzewodowego MagSafe. Zdjęcie rentgenowskie iPhone’a 12 Pro wydaje się mieć czarną ramkę, ale jest to ramka ze stali nierdzewnej (iPhone 12 ma aluminiową ramkę).

IPhone Pro jest po prawej stronie
Twórczy elektron

Pod względem możliwości naprawy iFixit dał iPhone’owi 12s 6 na 10. Jednostki mają wiele śrub, na które trzeba mieć oko podczas tworzenia (co jest lepsze iFixit niż klej), a ulepszone uszczelnienie może utrudnić niektóre naprawy, ale zmniejsza ryzyko uszkodzenia przez wodę, które trzeba naprawić. Największą wadą, według iFixit, jest szkło z przodu iz tyłu obu urządzeń, co zwiększa ryzyko uszkodzenia telefonów w przypadku upuszczenia.

Sprawdzić Pełne rozerwanie iPhone’a i iPhone’a 12 iFixit tutaj i Krawędź Recenzje poniżej.

READ  Super Mario Galaxy na Switch: Joy-Con nie jest wymagany
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *