Connect with us

technologia

Gamasutra – Informacje prasowe – Green Man Gaming Publishing podpisuje nową umowę wydawniczą z Moonlit SA na nadchodzącego producenta modeli tytułów.

Published

on


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource Games Press.]

Londyn, Wielka Brytania 14 lipca 2021 r. Green Man Gaming Publishing z dumą ogłasza nowy kontrakt na wydanie z polskim studiem deweloperskim Moonlit SA nadchodzącego hobbystycznego symulatora wirtualnego PC. Modelarz. Dzięki tej nowej umowie Green Man Gaming Publishing udostępni ten ekscytujący nowy tytuł globalnej publiczności na platformie Steam pod koniec 2021 roku.

Modelarz to kolejna generacja wirtualnych gier hobbystycznych, która przynosi zarówno entuzjazm, jak i nowicjuszom radość z modelowania. Tnij, montuj, maluj i dostosowuj ekscytującą gamę modeli, od pojazdów, takich jak czołgi, samoloty i samochody, po modele popkultury, filmy i postacie historyczne, a wszystko to przy użyciu różnych narzędzi i sprzętu do modelowania. Po zakończeniu możesz zaprezentować swoją pracę na wirtualnych wyświetlaczach lub stworzyć ekscytujące dioramy z innymi samodzielnie wykonanymi modelami.

„Serdecznie witamy utalentowany zespół Moonlit SA i czekamy na wydanie Modelarz w ramach naszego rosnącego portfolio ekscytujących nowych tytułów na 2021 r. ”- powiedziała Helen Churchill, starszy wiceprezes ds. wydawnictwa, Green Man Gaming. “Modelarz to tytuł, na który czekaliśmy od pierwszego wejrzenia. Od razu wiedzieliśmy, że jest to rozwijający się i ekscytujący gatunek, który idealnie pasowałby do wydawnictwa Green Man Gaming Publishing. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej informacji na temat tej wspaniałej gry ”.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że Green Man Gaming jest wydawcą Model Builder!” Michał Gardela, dyrektor generalny Moonlit SA: „Ta doświadczona firma ma szerokie portfolio gier i doskonałą reputację w społeczności Steam. Biorąc pod uwagę ten fakt i podejście, które przyniósł nam Green Man Gaming, jesteśmy pewni, że nasz tytuł jest w najlepszych rękach.

READ  Apple wiedział, że sprzedaje wadliwe wyświetlacze MacBook, podsumowuje sędzia

Ta umowa o wydanie opiera się na zaangażowaniu wydawnictwa Green Man Gaming Publishing w tworzenie ekscytującego i zróżnicowanego portfolio gier niezależnych dla odbiorców na całym świecie. Ta umowa o wydanie z Moonlit SA otwiera zupełnie nową publiczność graczy, a zarówno wydawcy, jak i programiści będą współpracować, aby dostarczyć długą zawartość popremierową z nowymi modelami i trybami gry.

Green Man Gaming Publishing publikuje dalsze informacje o produktach na temat Modelarz wkrótce.

Więcej informacji na temat wydawnictwa Green Man Gaming Publishing można znaleźć na stronie internetowej https://corporate.greenmangaming.com/news/ a po więcej informacji o Moonlit SA zapraszamy na ich stronę internetową https://księżyc.gry/.

-KONIEC-

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Mark Allen
Mark Allen PR – w imieniu Green Man Gaming Publishing
[email protected]

O wydawnictwie Green Man Gaming
Green Man Gaming Publishing współpracuje z programistami z całego świata, aby wprowadzać na rynek świetne gry niezależne. Green Man Gaming Publishing jest oddziałem Green Man Gaming, wielokrotnie nagradzanego globalnego sprzedawcy gier wideo i firmy technologicznej.

O Moonlit SA
Jesteśmy niezależnym studiem game dev z rodowodem software house, który tworzy kompletne i ponadczasowe gry. Od kilkunastu lat opracowujemy projekty i technologie dla dużych firm w kraju i za granicą.
Nasze technologie, takie jak Światło kątowe i najlepszy system wodny, zdobył nagrody na GameINN 2017 i GameINN 2020. Obecnie koncentrujemy się na naszym planie wydawniczym, który obejmuje dwie wysokiej jakości produkcje: Model Builder i Dog Trainer.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *