Connect with us

Zabawa

Gal Gadot zagra Kleopatrę! Czy będzie równa Elizabeth Taylor?

Published

on

Jeszcze kilka lat temu Gal Gadot była znana z drugoplanowej roli w Szybcy i wściekli gdzie jednym z ich głównych zadań było prezentowanie uroków w bikini. Film otworzył jednak drzwi do jej wielkiej kariery Batman kontra Superman Wyreżyserowane przez Zacka Snydera w 2016 roku, gdzie zagrała tę postać Cudowna kobieta. Fani DC Comic zgodzili się, że występ byłej Miss Israel po przeszkoleniu wojskowym był jednym z nielicznych dobrych elementów produkcji. Zamiast tego okazał się solowy film o bohaterskiej amazońskiej księżniczce z udziałem Galii międzynarodowy hit.

Nie da się tego ukryć dzięki rolom Cudowna kobieta Kariera Gal Gadot nawet eksplodował. 35-latek może pochwalić się coraz większą liczbą propozycji filmowych. Tylko w tym roku premiery do czterech produkcji z obsadą Gadota – w tym druga część Cudowna kobieta i kolejny odcinek przygód słynnego detektywa Poirota Śmierć na Nilu, gdzie obok aktorki zobaczymy m.in. Kennetha Branagha i Armiego Hammera.

Wkrótce główną rolę zagra także Gal w biografii Ireny Sendlerowej.

Okazuje się, że Gadot wkrótce będzie miał okazję sprawdzić się na ekranie, wcielając się w inną postać historyczną. To jest o słynna egipska królowa Kleopatra. Będzie odpowiedzialny za produkcję Patty Jenkins – z którym Gal pracował na planie Cudowna kobieta. Scenariuszem zajmie się Laeta Kalogridis, a produkcją Paramount, a sam Gadot, o którym mówi się, że jest też twórcą projektu. Planowana data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

bDcXUuLh

Kilkakrotnie widzieliśmy na ekranie postać Kleopatry. Jednak nadal jest uważana za najbardziej znaną aktorkę w roli królowej Egiptu Elizabeth Taylor – który wystąpił w filmie Josepha L. Mankiewicza z 1963 roku Richard Burton i Rex Harrison. Produkcja została nagrodzona czterema statuetkami Oscar w tym najlepsze kostiumy, zdjęcia i zestawy.

bDcXUuLi
bDcXUuLC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *