Connect with us

Sport

Gadjzik dodaje Piotr Galus z Polski

Published

on

WEST LAFAYETTE, Ind. – Trener tenisa Purdue dla mężczyzn Pavel Gajdzik dodał kolejne zobowiązanie do już skumulowanej klasy rekrutacyjnej od 2021 r., kiedy Polska międzynarodowy Piotr Galus zobowiązał się do dołączenia do producentów kotłów tej jesieni.

Klasa rekrutacyjna ma teraz cztery lata po tym, jak Tennis Recruiting Network ogłosiła pięć gwiazdek w Gabriele Brancatelli, Rohanie Sachdev i Julen Morgan.

„Piotr to kolejny niesamowity dodatek do naszego programu” – powiedział Gajdzik. „Jako dynamiczny i silny gracz, Piotr ma duże doświadczenie w grze przeciwko niektórym z najlepszych juniorów tenisa na świecie. Z niecierpliwością czekamy na wywarcie wpływu na kampus”.

Galus przyjedzie do USA po długiej karierze na torze juniorów i po pewnym czasie w profesjonalnych turniejach. Pochodzący ze Szczecina Polak awansował na 1302 miejsce w światowych rankingach juniorów ITA, za rekordem 23 do 20 singli na ITF i dwoma półfinałami.

Czas Galusa na torze zawodowym przyniósł mu trio podwójnych półfinałów, a także finał Mistrzostw Świata we Wrocławiu 2019 w Polsce. Wskoczył na 649 miejsce w światowych rankingach deblowych ITF i 1120 miejsce w deblu ATP. W swojej karierze indywidualnej odniósł 20 zwycięstw i osiągnął 1517 miejsce na świecie w ITF

KONSEKWENCJE
Śledź zespół, aby otrzymywać najnowsze wyniki, statystyki i historie związane z tenisem męskim Purdue Facebook (/ PurdueMensTennis), Twitter (@PurdueMTennis) i Instagram (@PurdueMTennis).

READ  Maskotka Mistrzostw Świata w piłce ręcznej 2023 Polska-Szwecja Pax symboliczne wybory
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.