Connect with us

Nauka

FutureMeds wskazuje na Infinity | EurobuildCEE

Published

on

FutureMeds, specjalista ds. badań klinicznych, wynajął 1100 m² we wrocławskim biurowcu Infinity.

FutureMeds, która posiada również sieć dwunastu przychodni w Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i na Ukrainie, wykorzysta przestrzeń na pierwszym piętrze budynku jako swoją nową siedzibę, a także otworzy przychodnię o powierzchni 500 m² na parterze.

JLL reprezentował właściciela Infinity w procesie negocjacyjnym, a Estar Solutions doradzał mu w relokacji i ekspansji.

Pozyskanie tak ważnego partnera biznesowego jak przychodnia lekarska było od początku jednym z kluczowych elementów konceptu powierzchni handlowej i usługowej Infinity. Realizując tę ​​inwestycję, zamierzamy stworzyć nie tylko nowoczesny biurowiec, ale również miejsce, w którym będzie można korzystać z różnego rodzaju usług, w tym innowacyjnych, takich jak te oferowane przez naszego nowego najemcę.
Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Avestus Real Estate w Polsce

The nieskończoność Budynek, który Avestus Real Estate realizuje we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, ma być gotowy do przyjęcia najemców w drugim kwartale 2023 roku. Znajduje się przy pl. Jana Pawła II, na zachodnim krańcu wrocławskiego Starego Miasta, obejmie prawie 22 000 m² powierzchni najmu. Budynek został zaprojektowany przez AD Studio, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo.

READ  Podczas szczytu klimatycznego COP26 uwaga skupia się na rynkach emisji dwutlenku węgla
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *