Connect with us

Nauka

FutureMeds wskazuje na Infinity | EurobuildCEE

Published

on

FutureMeds wskazuje na Infinity |  EurobuildCEE

FutureMeds, specjalista ds. badań klinicznych, wynajął 1100 m² we wrocławskim biurowcu Infinity.

FutureMeds, która posiada również sieć dwunastu przychodni w Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i na Ukrainie, wykorzysta przestrzeń na pierwszym piętrze budynku jako swoją nową siedzibę, a także otworzy przychodnię o powierzchni 500 m² na parterze.

JLL reprezentował właściciela Infinity w procesie negocjacyjnym, a Estar Solutions doradzał mu w relokacji i ekspansji.

Pozyskanie tak ważnego partnera biznesowego jak przychodnia lekarska było od początku jednym z kluczowych elementów konceptu powierzchni handlowej i usługowej Infinity. Realizując tę ​​inwestycję, zamierzamy stworzyć nie tylko nowoczesny biurowiec, ale również miejsce, w którym będzie można korzystać z różnego rodzaju usług, w tym innowacyjnych, takich jak te oferowane przez naszego nowego najemcę.
Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Avestus Real Estate w Polsce

The nieskończoność Budynek, który Avestus Real Estate realizuje we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, ma być gotowy do przyjęcia najemców w drugim kwartale 2023 roku. Znajduje się przy pl. Jana Pawła II, na zachodnim krańcu wrocławskiego Starego Miasta, obejmie prawie 22 000 m² powierzchni najmu. Budynek został zaprojektowany przez AD Studio, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo.

READ  2 więźniowie Draper umierają po pozytywnym wyniku testu na COVID-19
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *