Connect with us

technologia

Funkcja cyfrowego kluczyka samochodowego Androida jest już dostępna

Published

on

Zdjęcie działającego cyfrowego kluczyka samochodowego

Funkcjonalność cyfrowego kluczyka samochodowego Androida jest dostępna dla każdego, kto posiada kompatybilny pojazd.
obraz: Google

Po ogłoszeniu a Funkcja cyfrowego kluczyka samochodowego dla Androida; Na początku roku Google w końcu przestawił przełącznik: teraz możesz blokować, odblokowywać i uruchamiać samochód za pomocą smartfona z Androidem – jeśli go masz Google Pixel 6, Pixel 6 Pro lub Samsung Galaxy S21 z kompatybilnym BMW. To wielki dzień dla garstki z was, którzy spełniają te specyficzne kryteria.

Google ma również być Praca ciężko przeprojektować system Android w samochodzie. Zaczęło się od zmniejszenia jego Telefon samochodowy z Androidem Aplikacja i zamień go na google asystent Tryb jazdy, a teraz jest bardziej skoncentrowany na swoich planach, auto-hub w desce rozdzielczej niż Wolne ręce jak to możliwe.

Przedsiębiorstwo ogłoszony wiele nowych funkcji, które od dzisiaj zostaną wprowadzone w Android Auto. Teraz, gdy uruchamiasz samochód mając w pobliżu smartfon, Android Auto uruchomi się automatycznie na desce rozdzielczej, gdy zostało już zsynchronizowane. Dodatkowo Google dodało zawsze włączony przycisk „Odtwórz”, który można dotknąć na głównym ekranie Android Auto, aby rozpocząć odtwarzanie ulubionej muzyki.

Google ma również wprowadził swoje inteligentne odpowiedzi na pulpit nawigacyjny Android Auto. Może to być mniej rozpraszające niż próba połączenia się z Asystentem i dyktowania wiadomości, gdy koncentrujesz się na drodze.

Zdjęcie funkcji inteligentnej odpowiedzi Androida Auto

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Google wprowadza funkcję inteligentnej odpowiedzi do Androida Auto.
obraz: Google

Jedną z funkcji Android Auto, która będzie dostępna wkrótce, jest możliwość Używanie głosu do wyszukiwania muzyki w innych aplikacjach multimedialnych, ponieważ obecnie nie jest to takie łatwe podczas jazdy. Gdy funkcja jest aktywna, możesz dotknąć ikony wyszukiwania na pulpicie nawigacyjnym, aby nakazać Asystentowi Google odtwarzanie artysta lub piosenka.

Kilka innych przydatnych aktualizacji

Ilustracja działania widżetu na telefonie

Nowe widżety Zdjęć Google powinny dobrze komponować się z estetyką Material You systemu Android 12.
obraz: Google

Google też jest wprowadzić dodatkowe, nowe funkcje dla Androida poza samochodem. Firma rozwija Automatycznie resetuj uprawnienia na większej liczbie urządzeń z usługami Google Play z systemem Android 6.0 lub nowszym. To świetna wiadomość dla każdego, kto korzysta ze starszego urządzenia, ponieważ pomaga cofnąć uprawnienia aplikacjom, które były przez jakiś czas nieaktywne. Możliwość automatycznego resetowania była wcześniej ograniczona do urządzeń z systemem Android 11 i nowszym, gdy Google po raz pierwszy wprowadził tę funkcję.

Rodziny, które polegają na Family Bell, nie potrzebują już sprzętu Asystenta Google Urządzenia rozstawione wokół domu do usłyszenia. Teraz możesz korzystać z urządzenia mobilnego, aby w razie potrzeby wywoływać zaplanowane przerwy i zmiany zmian. Może to również skutkować cichszym ostrzeżeniem, co jest pomocne, gdy chcesz, aby tylko połowa rodziny trzymała się rodzinnego dzwonka.

Dla miłośników widżetów, zwłaszcza tych, którzy obecnie cieszą się estetyką Material You Androida 12, jest kilka nowych, które możesz umieścić na ekranie głównym telefonu. Dostępny jest widżet YouTube Music, który umieszcza w nim elementy sterujące odtwarzaniem i ostatnio odtwarzane utwory. I niew przyszłym tygodniu google zrobi Wprowadź nowy widżet Książek Play, który zapewni Ci dostęp do Twojej biblioteki książek i audiobooków. Jako wieloletni użytkownik Androida mam obszerną bibliotekę przechowywaną w Zagraj w książki i będę zadowolony aby wreszcie zobaczyć to na liście widżetów. A Widżet Zdjęcia Google pokazuje Twoich ulubionych ludzi i zwierzęta, dzięki czemu możesz ponownie przeżyć wspomnienia na tym samym ekranie, na którym uruchomiłeś playlistę Jestem smutny. Wszystko się łączy.

READ  Data premiery Xiaomi Mi 11 została potwierdzona, ale nie musisz być przygotowany na wydarzenie na żywo
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.