Connect with us

technologia

Fujifilm ogłasza hybrydową kamerę cyfrową Instax Mini Evo

Published

on

Fujifilm ma ogłoszony Instax Mini Evo, nowy aparat cyfrowy, który drukuje na filmie Instax Mini. Firma opisuje go jako nowy flagowiec Instax, który został „zaprojektowany z pierwszorzędnym i klasycznym akcentem”. i ma kilka retro akcentów, w tym zamontowane na górze pokrętła i kontrolę nacisku, która działa jak dźwignia przesuwania filmu.

Podobnie jak inne aparaty hybrydowe Instax, Mini Evo ma ekran LCD, który można wykorzystać do kadrowania zdjęć cyfrowych przed wydrukowaniem. Mini Evo zawiera dziesięć efektów obiektywu, które można łączyć i nakładać na zdjęcia, a Fujifilm twierdzi, że ma dwukrotnie wyższą rozdzielczość ekspozycji niż poprzednie modele. Jakość obrazu z poprzednich hybrydowych aparatów Fujifilm Instax nie było świetnewięc musimy zobaczyć, jak to działa w praktyce.

Mini Evo działa również jako drukarka Instax, co oznacza, że ​​możesz bezprzewodowo drukować zdjęcia ze smartfona. I odwrotnie, Fujifilm dodała nową funkcję, która umożliwia zapisywanie wydrukowanych zdjęć Mini Evo z osadzonymi ramkami Instax w telefonie, dzięki czemu można je udostępniać jako cyfrowe migawki Instax.

Fujifilm wypuści Instax Mini Evo 3 grudnia w Japonii, ale do USA pojawi się dopiero w lutym. Kosztuje 199,95 USD.

READ  Align Technology rozpoczyna 3 sezon serii Digital Excellence-Dentistry
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.