Frustracja dla miejskiego trio, ponieważ Hiszpanię ogarnia Polska

Rodrigo i Aymeric Laporte zaczęli, gdy Hiszpania musiała zadowolić się drugim z rzędu remisem w grupie E na Euro 2020, gdy La Roja i Polska podzieliły się łupem w remisie 1:1.

Para City została uwzględniona w początkowej XI Luisa Enrique w Sewilli, z Ferran Torres wezwał bank.

A trzykrotny mistrz Europy wyglądał uczciwie, kiedy przełamał impas w połowie pierwszej połowy.

Bramkę Hiszpanów strzelił w 26. minucie Alvaro Morata, który od Mistrzostw Świata 2016 strzelił 17 goli w 33 meczach międzynarodowych.

MIASTO + | ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY UZYSKAĆ ​​EKSKLUZYWNĄ TREŚĆ

Były napastnik Chelsea skierował asystę Gerarda Moreno z bliskiej odległości i chociaż próba była początkowo zakazana jako spalony, została następnie przyznana po checku VAR.

Polska prawie wyrównała w 43. minucie, gdy Tymoteusz Puchacz zobaczył rykoszet z 20-metrowej armaty od słupka.

Dobicie trafił w czekającego Roberta Lewandowskiego, który następnie z bliskiej odległości strzelił prosto w hiszpańskiego bramkarza.

Dziewięć minut po wznowieniu gry napastnik Bayernu Monachium z nawiązką odrobił straty.

Lewandowski znakomicie wymierzył skok w polu karnym, kiedy trafił Laporte i wyreżyserował wspaniały dom z flanki Modera.

Niemal natychmiast Hiszpanie mieli szansę na odzyskanie prowadzenia, gdy otrzymali rzut karny po czeku VAR po rzucie Modera przeciwko Moreno.

Sędzia Daniele Orsato wskazał na to miejsce po sprawdzeniu monitora – ale Moreno zobaczył, jak jego lewa stopa uderza w słupek, zanim Morata odbił się szeroko.

Torres został powołany jako hiszpański rezerwowy wkrótce po godzinie i prawie pozostawił dramatyczne wrażenie w 73. minucie, strzelając z bólu głową z 12 metrów.

SUBSKRYBUJ OFICJALNY PODCAST MAN CITY

Rodrigo Polski bramkarz Szczęsny oddał mocny strzał, a Hiszpania szukała spóźnionego zwycięzcy.

Ale drużyny podzieliły się łupem, zostawiając Szwecję na pierwszym miejscu z czterema punktami, Słowację z trzema punktami, Hiszpanię na trzecim miejscu z dwoma punktami i Polskę z jednym.

Oznacza to, że wszystkie cztery drużyny mogą przejść do fazy pucharowej przed ostatnimi meczami grupowymi.

Grupa E kończy się 23 czerwca, kiedy Hiszpania zmierzy się ze Słowacją w Sewilli, a Szwecja z Polską w St. Petersburgu – oba o 17:00 czasu brytyjskiego.