Connect with us

Najważniejsze wiadomości

First Advantage rozszerza swoją globalną obecność i otwiera nowe biuro w Krakowie, Polska

Published

on

Firma wybiera wschodzące centrum technologiczne, aby wspierać rosnący globalny zasięg

KRAKÓW, Polska i ATLANTA, 1 września 2022 r. (GLOBE NEWSWIRE) — First Advantage Corporation (NASDAQ: FA), wiodący globalny dostawca rozwiązań technologicznych HR do kontroli, weryfikacji, bezpieczeństwa i zgodności, ogłosił dziś otwarcie nowego biuro w Krakowie.

Dzięki reputacji rozwijającego się centrum technologicznego w Europie, ekspansja do Krakowa wspiera zaangażowanie First Advantage w opracowywanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i spostrzeżeń, które pomagają klientom zarządzać ryzykiem i zatrudniać najlepsze talenty na całym świecie. Aby lepiej obsługiwać globalną bazę klientów, First Advantage zatrudnia obecnie stanowiska technologiczne, obsługi klienta i operacyjne do nowoczesnego obiektu w samym sercu miasta przy High Five Office przy ulicy Pawiej 9 Kraków.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasz globalny zasięg i wykorzystać ogromny talent technologiczny w regionie” — powiedział Scott Staples, dyrektor generalny First Advantage. „Ten nowy obiekt pozwala nam nadal zapewniać doskonałe wrażenia klientów i udostępniać nasz pakiet rozwiązań technologii HR dla firm każdej wielkości. To kolejny krok w naszej globalnej strategii, aby pomóc naszym klientom zatrudniać mądrzej i szybciej na pokładzie”.

Jako jeden z największych na świecie dostawców usług kontroli pracowników w pracy, First Advantage jest obecny w 19 krajach i 29 biurach na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź https://fadv.com/kariera/polska/.

O pierwszej przewadze
First Advantage (NASDAQ: FA) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań technologicznych HR w zakresie kontroli, weryfikacji, bezpieczeństwa i zgodności. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania i spostrzeżenia, które pomagają klientom zarządzać ryzykiem i zatrudniać najlepsze talenty. Produkty i rozwiązania First Advantage, oparte na zastrzeżonej technologii, pomagają firmom chronić ich marki i tworzyć bezpieczniejsze środowiska dla klientów i ich najważniejszych aktywów: pracowników, wykonawców, pracowników tymczasowych, najemców i kierowców. Siedziba główna firmy First Advantage znajduje się w Atlancie w stanie Georgia w USA. Firma First Advantage przeprowadza badania w ponad 200 krajach i terytoriach w imieniu ponad 33 000 klientów. Więcej informacji na temat First Advantage można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem https://fadv.com/.

READ  Działacze blokują sąd w przededniu głównego wyroku w Polsce

Kontakt z mediami:
Maria Mellor
Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej
[email protected]
(888) 314-9761

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *