Connect with us

Nauka

Firma Dragons ‘Den hands stworzona przez Surrey Mana o wartości 50 000 funtów

Published

on

Firma założona i prowadzona przez człowieka z Surrey zabezpieczyła inwestycję z udanego programu BBC Dragons ‘Den.

Jeremy Poland, który urodził się w Redhill i dorastał w Oxted, przekonał inwestorów Petera Jonesa i Toukera Suleymana do zainwestowania 50000 funtów w 15% firmy Nutri-Genetix (NGX), która według niego jest pierwszym na świecie genetycznie spersonalizowanym koktajlem odżywczym.

Wyszedł ze sporym zastrzykiem pieniędzy dla firmy – ale dopiero po poważnych badaniach i kilku napiętych żartach na temat własnego składu genetycznego Smoków.

NGX wykorzysta swoją nową inwestycję w kapitał zalążkowy, próbując jeszcze bardziej wzmocnić go na rynku brytyjskim i pomóc marce osiągnąć cel, jakim jest udostępnienie spersonalizowanego odżywiania wszystkim na całym świecie.

Jeremy powiedział: „Na budowie jaskini panował chaos, ale kiedy wyszedłem z windy i zobaczyłem smoki, na krótką chwilę świat się zatrzymał. Słyszałem tylko moje kroki – i zdałem sobie sprawę, że to tylko ja przeciwko nim.

„W The Den pojawiło się wiele suplementów i zamienników posiłków, ale udało nam się pokazać smokom szczegółowy poziom innowacji dzięki naszemu spersonalizowanemu odżywianiu”.

Obecny biznesmen z siedzibą w Londynie nadzoruje obecnie zespół naukowców, dietetyków, operatorów komercyjnych i sprzedawców – ale wykorzysta nową inwestycję, aby rozwinąć i zająć się przyszłością żywienia.

Zapisanie się do newslettera SurreyLive oznacza, że ​​będziesz otrzymywać nasz e-mail z codziennymi wiadomościami.

To nie może być prostsze i zajmuje kilka sekund – po prostu naciśnij tutaj, wprowadź swój adres e-mail i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Możesz również wpisać swój adres u góry tej strony, w polu pod obrazem, na większości platform stacjonarnych i mobilnych.

Czy twój umysł się zmienił? Na dole każdego wysyłanego biuletynu znajduje się przycisk „anuluj”.

NGX został opracowany przy użyciu nauk o nutrigenetyce.

Ta nauka stara się zrozumieć, w jaki sposób ludzie metabolizują i przetwarzają różne składniki odżywcze w oparciu o ich genetykę.

READ  Podniecenie i nadzieja: pierwsi pracownicy służby zdrowia w Seattle zaszczepieni przeciwko Covid-19

Firma twierdzi, że ludzkie DNA może mieć znaczący wpływ na to, jak ich ciała wykorzystują składniki odżywcze, i twierdzi, że DNA każdego człowieka ma bezpośredni związek z tym, jak składniki odżywcze są wchłaniane, transportowane, aktywowane i usuwane z organizmu.

Mówi również, że prosty test DNA z wymazu może pozwolić użytkownikowi zrozumieć, w jaki sposób metabolizują tłuszcze w porównaniu z węglowodanami, i że rozumieją swoje słabości żywieniowe związane z niektórymi witaminami – wszystko to, zanim NGX przygotuje spersonalizowane śniadanie i koktajl. Przekąska z dodatkowymi ilościami witamin i minerały potrzebne do osiągnięcia osobistych celów żywieniowych.

Dowiedz się więcej o firmie tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *