Connect with us

Zabawa

Filmy na HBO: WOLF

Published

on

Filmy na HBO: WOLF

Szczerze mówiąc, ten film trafił do HBO kilka tygodni temu (w sobotę, 27 sierpnia i wcześniej w HBO Max). Ale październik to świetna pora roku, żeby się z tym uporać WILK jeśli się odważysz To wyjątkowa opowieść o wilku w ludzkiej skórze. WTF? To nie jest film o wilkołaku, ale o chłopcu, który myśli, że jest wilkiem. A to, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, to fakt, że otaczają go ludzie, którzy również myślą, że są zwierzętami.

Filmy_Wolf-pic-300x160I tak, istnieje prawdziwy stan zwany zoantropią lub likantropia kliniczna. Ten film bada to zjawisko. Jest to dramat psychologiczny napisany i wyreżyserowany przez Nathalie Biancheri w międzynarodowej koprodukcji Irlandii i Polski. W rolach głównych George MacKay, Lily-Rose Depp THE IDOL, Paddy Considine (DOM SMOKA), Eileen Walsh, Fionn O’Shea i Lola Petticrew. Miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 2021 we wrześniu 2021 roku i limitowaną premierę kinową w Stanach Zjednoczonych w grudniu tego roku przez Focus Features.

Chłopiec o imieniu Jacob (MacKay), który myśli, że jest wilkiem, trafia do szpitala psychiatrycznego. Tam spotyka i zaprzyjaźnia się z innymi pacjentami, którzy również wierzą, że są zwierzętami, w tym Cecille (Depp), znanym również jako Wildcat. Wywiązuje się wojna z opiekunem zwierząt dr. Mann (Considine) po tym, jak pacjenci są świadkami brutalnych metod leczenia w placówce.Czy ten film to wycie księżyca, czy jakiś romans między nogami? IndieWire mówi: „Pomimo kilku początkowych przeszkód, dziwnego flirtu z humorem i kilku przemęczonych momentów, MacKay całkowicie sprzedaje Jacoba” i Los Angeles Times Warunki, „[it] Jest lekki i opiera się na tajemnicy i metaforze, aby zbudować napięcie, ale poczucie narracyjnej przygody Biancheriego wnosi więcej niż niepokój do tych surwiwalistycznych obrazów. Okazuje mu czułość”. RogerEbert.com zauważył: „Ale chociaż scenarzysta/reżyser Biancheri wlewa wiele pomysłów w tę koncepcję, uroczysty ton i brak koncentracji tematycznej sprawiają, że ta przesadna wycieczka jest rozczarowująca”.

READ  Koledzy Meghan's Suits wyszli „przestraszeni” po tym, jak paparazzi włamali się na plan: „To było niebezpieczne”

Filmy_Ocena wilka

Mimo to wydaje się, że jest to interesujący punkt widzenia dla pokręconej opowieści o likantropiach, ale daj mi Lon Chaney Jr. lada dzień. A co z wami? jest Wilk, grasz teraz w HBO Max, na twojej liście obserwowanych na Halloween?

O autorze

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *