Connect with us

Zabawa

Festiwal Filmowy w Cannes powraca po odwołaniu w 2020 roku z powodu COVID-19 Nowości

Published

on

Musical z Adamem Driverem i Marion Cotillard jako kochankami w złowieszczym związku rozpoczął konkurs filmowy w Cannes we wtorek (6 lipca) i przyniósł festiwalowi filmowe riffy rockowe i operowe na jego wielki powrót.

Wyreżyserowana przez francuskiego reżysera Leosa Caraxa, odurzająca i wysoce teatralna „Annette” okazała się właściwym wyborem do pokazu kinowego po odwołaniu edycji 2020 z powodu pandemii COVID-19.

Przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej amerykańskiego duetu popowo-rockowego Sparks opowieść po części przenosi się na świat artystów i niszczycielskie skutki sławy.

Czasem niemal absurdalny, a czasem głęboko przejmujący, film od czasu do czasu popychał gwiazdy do granic możliwości wokalnych, powiedział Driver.

Aktor, który gra sardonicznego komika, który zakochuje się w nieśmiałej śpiewaczce operowej Ann, zanim ich miłość stanie się kwaśna, wcześniej miał ulotną scenę wokalną w historii małżeństwa 2019, ale toruje drogę w tym filmie przez wzloty i upadki jego postaci.

Cotillard, który w 2008 roku zdobył Oscara za biografię Edith Piaf „La Vie en Rose”, potrzebował pomocy w śpiewaniu kilku arii.

We wtorek we wczesnych recenzjach gwiazdy otrzymały szerokie uznanie za ich występ, a krytycy Indiewire podkreślali Drivera jako „zakłóconą siłę natury”.

Film, pierwotnie pomyślany jako album przez braci Sparks, Rona i Russella Mael, zaimponował również recenzentom, choć wielu rozpoznało jego pobieżne lub enigmatyczne momenty.

Historia przybiera ponury obrót, gdy komik Drivera i sopran Cotillarda mają dziecko, Annette, a ich związek zaczyna się rozpadać, gdy jego gwiazda blednie, a ona odnosi coraz większe sukcesy.

„Annette” ukaże się w sierpniu i wrześniu w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polsce i innych krajach.

READ  Żydowski siłacz, który prawdopodobnie zainspirował twórców Supermana
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *