Connect with us

Świat

Facebook zamyka proizraelską stronę po tym, jak podobno padła ofiarą mowy nienawiści

Published

on

Media społecznościowe Gigantyczny Facebook ma profesjonalistęIzrael Strona w zeszłym tygodniu po tym, jak rzekomo była celem radykalnych islamistów w związku z trwającymi niepokojami w Strefie Gazy.

Witryna Jerusalem Prayer Team (JPT), która ma dziesiątki milionów obserwujących, została podobno zamknięta w piątek po tym, jak została zalana komentarzami od ludzi, którzy rzekomo chcieli, aby została wyłączona.

Założyciel witryny, Michael Evans, opowiedział historię Chrześcijańska sieć nadawcza że miała miejsce „zorganizowana próba” ze strony radykalnych islamistów, aby zaatakować to miejsce. Evans powiedział następnie, że ludzie, którzy opublikowali ponad 1 milion komentarzy na stronie, skontaktowali się z Facebookiem, aby powiedzieć, że nigdy nie publikowali na stronie.

ZA oddzielna agencja informacyjna poinformował, że Evans powiedział, że niektóre zamieszczone treści były skrajnie antysemickie, w tym zdjęcia Hitlera.

„To było kompletne oszustwo” – powiedział Evans CBN. „To był bardzo sprytny, wprowadzający w błąd plan islamskich radykałów”.

AKTUALIZACJE NA ŻYWO: IZRAEL „ZAPROJEKTOWANY DO KONTYNUACJI DZIAŁAŃ PRZECIWKO HAMASOWI”, MÓWI NETANYAHU, PROSZĘ LICYTOWAĆ

Zgodnie z publikacją opublikowano filmy z YouTube i wiadomości na Facebooku, w których opisano, jak wywierać presję na platformy na stronie zespołu modlitewnego w Jerozolimie.

Evans podobno prowadził codzienne modlitwy internetowe za Izrael podczas trwających walk.

Rzecznik Jerozolimskiego Zespołu Modlitewnego nie odpowiedział na prośbę Fox News o komentarz.

Facebook nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Premier Izraela Benjamin Netanhayu zintensyfikował swoją retorykę w środę, gdy śmiertelny konflikt w Strefie Gazy trwa nadal, pomimo żądań ze strony USA o deeskalację operacji, która pozostawiła setki ofiar.

Izrael nadal uderzał w cele Hamasu w Gazie za pomocą nalotów powietrznych, podczas gdy bojownicy palestyńscy przez cały dzień bombardowali Izrael ogniem rakietowym. Jako kolejny znak możliwej eskalacji bojownicy w Libanie wystrzelili ogień rakietowy w kierunku północnego Izraela.

READ  Tysiące przybywają na afgańskie lotnisko, aby opuścić kraj, podczas gdy Talibowie przejmują kontrolę; 7 zmarłych w chaosie na lotnisku

Obecna runda walk między Izraelem a Hamasem rozpoczęła się 10 maja, kiedy grupa bojowników wystrzeliła pociski dalekiego zasięgu po wielu dniach starć między palestyńskimi demonstrantami a izraelską policją na terenie meczetu Al-Aksa, świętego miejsca skupienia Żydów i muzułmanów Jeruzalem strzelił.

Wkład w powstanie tego raportu miał Associated Press.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *