Connect with us

Nauka

Eurowizja 2022: wszystkie wiadomości i wygląd turkusowego dywanu z Turynu

Published

on

Eurowizja 2022: wszystkie wiadomości i wygląd turkusowego dywanu z Turynu

W niedzielę 8 maja uczestnicy z 40 krajów przeszli Turkusowy Dywan w Turynie podczas ceremonii otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Nie przegap wszystkich blichtru, blichtru, blichtru i plotek kultowego Reggia di Venaria (Pałac). z Venarii).

Imprezę poprowadzili Gabriele Corsi, Mario Acampa i Carolina Di Domenico.

📺 Oglądaj: Ceremonia otwarcia Eurowizji 2022 Transmisja na żywo Turkusowy dywan

Zbudowana w 1675 roku Venaria Reale, znana z pięknej architektury i wspaniałych ogrodów, była jedną z rezydencji Królewskiego Domu Sabaudzkiego. Został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1997 roku.

Emma Muscat z Malty na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Emma Muscat z Malty przyjechała do Venaria Reale i mówi, jak ważne jest dla niej, aby ludzie zrozumieli przesłanie jej muzyki jestem czym jestem. Wszystko sprowadza się do kochania i akceptowania siebie, niezależnie od tego, co inni mają do powiedzenia.

Dywan turkusowy Jérémie Makiese z Belgii 2022EBU / Andres Putting

Przybywa Belg Jérémie Makiese i już wychwala piosenkę, przypominając wszystkim, że jest to potężna sztuka, która może zmienić świat.

MARO z Portugalii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

MARO z Portugalii jest tutaj i jest zachwycona, że ​​podczas swojego pierwszego tygodnia w Turynie cieszy się każdą sekundą. Było jeszcze lepiej niż się spodziewaliśmy, a dzisiejszy wieczór jest jak dotąd wisienką na torcie.

Czarnogórski dywan VladanaTurkusowy 2022EBU / Andres Putting

Z Czarnogóry Vladana doskonale wie, że większość ludzi oczekiwałaby od niej awangardowego stroju, ale mówi, że gdy zobaczyła zdjęcia tego miejsca, postanowiła postawić na coś znacznie bardziej eleganckiego.

Achille Lauro de San Marino na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Achille Lauro reprezentuje San Marino iz przyjemnością rozmawia z naszymi gospodarzami o występie, który zaplanował na Konkurs Piosenki Eurowizji. Zgodnie z oczekiwaniami dużo o tym myślał.

Kałusz Orkiestra Ukrainy na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Z Ukrainy Orkiestra Kałusza jest dumna, że ​​wnosi ze sobą akcent swojego kraju, wkomponowany w ich spacer po dywanie. Mówią, że teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest latanie w barwach Ukrainy.

READ  Jak urzeczywistnić hasło „Globalna Wielka Brytania” - POLITICO
LUM!X i Pia Maria reprezentujące Austrię na Turquoise Carpet 2022EBU / Andres Putting

Reprezentując Austrię, LUM!X i Pia Maria przybyli razem i opowiedzieli naszym gospodarzom nie tylko, jak wspaniale jest być na Eurowizji, ale także, jak bardzo wszyscy w domu są podekscytowani tym, że również tu są.

Brooke z Irlandii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Brooke z Irlandii jest wyraźnie zszokowana lokalizacją; nazywając to najbardziej imponującym widokiem, jaki kiedykolwiek widziała w swoim życiu, dodając, że Eurowizja to najbardziej szalone doświadczenie, jakie miała do tej pory.

Citi Zēni z Łotwy na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Citi Zēni wyznaje, że po tygodniu spędzonym w Turynie dużo zapomnieli o swoim rodzimym Łotwie i nabierają biegłości w języku włoskim!

Stefan z Estonii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Z Estonii Stefan zdradza, że ​​po Eurowizji każdy z jego nowych fanów może spodziewać się nowego albumu, wielu występów na żywo, a nawet współpracy w najbliższej przyszłości.

Ramus reprezentuje Finlandię na Turquoise Carpet 2022EBU / Andres Putting

Rasmus jest podekscytowany drugim półfinałem w czwartek iz przyjemnością otwiera półfinał na pierwszym miejscu dla Finlandii. Dziękują Måneskinowi za ponowne rozbujanie Eurowizji.

We Are Domi macha czeską flagą na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Reprezentując Czechy, We Are Domi podkreśla, jak bardzo są zachwyceni krajobrazem i przyrodą Turynu; szczególnie góry, przypominające Norwegię, skąd pochodzi dwóch członków zespołu.

Islandzki Systur nadaje kolor turkusowemu dywanikowi 2022EBU / Andres Putting

Panie z Systur z Islandii wnoszą na dywan ładny akcent koloru, rozświetlając i tak już idealnie słoneczny dzień. Bardzo na znak dla Með Hækkandi Sol tryle.

Słoweński LPS na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

LPS ze Słowenii doskonale zdaje sobie sprawę, że ich Dyskoteka dźwięk zawsze wydaje się być tym, co większość koncertowiczów woli od nich słyszeć, dlatego coraz bardziej skłaniają się ku temu brzmieniu.

READ  Europejscy producenci wieprzowiny zamieszani w zarzuty okrucieństwa wobec zwierząt
Andrea z Macedonii Północnej na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Andrea z Macedonii Północnej bawi się sparing z gospodarzami, którzy ośmielili się nazwać ją blefem w tekście jej piosenki „nie chcesz testować moich granic”. kręgi. Duży błąd, gospodarze. Wielkim błędem.

Nadir Rustamli z Azerbejdżanu na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Nadir Rustamli z Azerbejdżanu zachwyca naszych gospodarzy, dając im wersję Z tobą odchodzę Twojej ulubionej włoskiej piosenkarki Andrei Bocelli.

Michael Ben David z Izraela wygląda, jakby należał do Turkusowego Dywanu 2022EBU / Andres Putting

Reprezentujący Izrael, Michael Ben David potrzebuje chwili na zebranie myśli po obejrzeniu swojego odbicia. Ten strój daje ci wszystkie ogłuszenia. Jednak zbiera się na czas, by pozdrowić matkę. Co za wspaniały syn.

Inteligentny projekt muzyczny Bułgarii to Turquoise Carpet 2022EBU / Andres Putting

Bułgarski Intelligent Music Project przedstawia widzom swój manifest dobrych rad, z ostateczną deklaracją, że rock’n’roll nigdy nie umiera.

Turkusowy strój na dywanik Shledona Rileya nie jest taki sam jak u wszystkich innychEBU / Andres Putting

Sheldon Riley żartuje, że uwielbia nosić wszystkie rzeczy, które jego mama i tata powiedzieli mu kiedyś, że nie może nosić, stąd ekstrawagancja jego ubrań w Turynie.

Chorwatka Mia Dimšić na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Pochodząca z Chorwacji Mia Dimšić utrzymuje wszystko w zgodzie ze strojem scenicznym, który zaplanowała w Turynie, ubrana w inną sukienkę w tym samym jaskraworóżowym kolorze. Konsekwentna królowa, która wie, co na niej wygląda najlepiej.

Konstrakta z Serbii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Łącząc śnieżnobiały clobber z różowoczerwoną wargą, Konstrakta zmienia uderzający wygląd dywanu, reprezentujący Serbię. Artystka zdradza też, że pomysł na swoją piosenkę Eurowizji wpadła na spacer z psem. Kreatywność uderza, gdy najmniej się tego spodziewasz.

READ  NASA InSight rejestruje potworne trzęsienie ziemi na Marsie
Monika Liu z Litwy na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Monika Liu z Litwy podkreśla, jak ważny jest dla niej powrót języka litewskiego na scenę Eurowizji i jest dumna, że ​​go tam sprowadziła.

Bracia Zdob şi Zdub i Advahov z Mołdawii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Bracia Zdob şi Zdub i Advahov z Mołdawii przybyli na matę i, jak to panowie w zwyczaju, zaprezentowali uczestnikom improwizację swojego folkloru i rock’n’rolla.

REDDI z Danii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

REDDI z Danii komentuje, jak uwielbia zaskakiwać ludzi, dlatego ich udział w Eurowizji Prezentacja Ma dwie strony, które tak bardzo kochamy.

Miś Marius ze Szwajcarii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Marius Bear ze Szwajcarii zdradza naszym gospodarzom, że występując na żywo na swoich koncertach lubi to robić na bosaka, bo cieszy go łaskotanie, jakie wibracje dają jego stopom. Więc jeśli zacznie chichotać podczas jakiegoś przyszłego pokazu, który oglądasz, teraz wiesz dlaczego!

Ochman z Polski na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Polak Ochman jako dziadek miał słynnego tenora i zdradza, że ​​dziś w ramach swojego stroju ma na sobie pierścionek, który dostał od babci, który lubi mieć przy sobie.

Dywan turkusowy 2022EBU / Andres Putting

WRS informuje nas, że kiedy dorastał w Rumunii, jego matka i babcia oglądały wiele oper mydlanych i w ten sposób nauczył się hiszpańskiego; coś, co włączył do swojego udziału w Eurowizji lama.

Holland’s S10 na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Prowadząc czat językowy, S10 potwierdza, że ​​zawsze pisze piosenki w swoim ojczystym języku niderlandzkim, ponieważ może znacznie lepiej wyrazić siebie w swoim własnym języku.

Cypryjska andromacha na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Nowa bryłka informacji od Andromachy reprezentującej Cypr. Wyjawia, że ​​wiele swoich piosenek pisze podczas gotowania w kuchni. Żadnych niekompletnych melodii od tego piosenkarza…

Amanda Georgiadi Tenfjord z Grecji na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Amanda Georgiadi Tenfjord z Grecji wita się ze swoją 101-letnią babcią, która ogląda w domu z Grecji.

Rose Linn z Armenii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Rosa Linn z Armenii przypomina widzom, aby dbali o siebie, dbali o siebie nawzajem i nigdy nie rezygnowali ze swoich marzeń. Mówi, że to także przesłanie w jej muzyce, Fotografia.

Norweski subwoolfer na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Norweskie wilki Subwoolfer są pod wrażeniem swojego otoczenia, ponieważ nigdy nie widziały czegoś takiego jak Venaria Reale w domu na Księżycu.

Georgia’s Circus Mircus na turkusowym dywanie 2022

Georgia’s Circus Mircus zachęca nas do tworzenia i zaprasza widzów do swojego zespołu. Mają też plany, aby przejąć to miejsce jako swój nowy dom, więc jeśli dołączysz, potencjalnie czeka Cię nowe, ładne zakwaterowanie!

Corneilia Jakobs ze Szwecji na turkusowym dywanie 2022

Cornelia Jakobs ze Szwecji opowiada naszym gospodarzom, że napisała swoją piosenkę na Eurowizję trzymaj mnie bliżej o facecie, z którym spotykała się kilka lat temu; namiętny związek z wieloma wzlotami i upadkami, które ostatecznie musiała zakończyć dla własnego zdrowia psychicznego.

Sam Ryder z Wielkiej Brytanii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Sam Ryder z Wielkiej Brytanii ujawnia, że ​​napisał swoją piosenkę na Eurowizję KOSMICZNY CZŁOWIEK w zaledwie dziesięć minut, pierwszego dnia poznał współautorów piosenki.

Chanel z Hiszpanii na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Chanel wkracza na scenę z futrzaną czerwoną peleryną na ramieniu, dając widzom spojrzenie na najdłuższy (i najsłodszy) pociąg nocy, dzięki uprzejmości hiszpańskiej piosenkarki.

Niemiec Malik Harris na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Z Niemiec Malik Harris opowiada naszym gospodarzom, że jest to najbardziej niesamowite doświadczenie w jego życiu i że cieszy się każdą sekundą.

Z Francji, Alvan & Ahez na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Reprezentujący Francję Alvan i Ahez wyrażają, jak ważne jest dla nich wprowadzenie języka bretońskiego na Konkurs Piosenki Eurowizji. Ale na pierwszym planie ich myśli jest nadzieja, że ​​cała Francja będzie z nich dumna.

Mahmood & Blanco z Włoch na turkusowym dywanie 2022EBU / Andres Putting

Mahmood i Blanco ujawniają, że jedną z najlepszych rzeczy w byciu na Konkursie Piosenki Eurowizji jest to, że mogą być tam, gdzie czują się najbardziej u siebie; na scenie, śpiewając swoją piosenkę, na żywo przed największą publicznością na świecie.

Śledź oficjalny Konkurs Piosenki Eurowizji youtube, Instagram, TIK Tok, świergot oraz Facebook kanały – i subskrybuj Oficjalny podcast z Konkursu Piosenki Eurowizji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *