Connect with us

Zabawa

ESE Entertainment: zabezpiecza kontrakt na dystrybucję telewizji z ELEVEN SPORTS na Porsche Esports Sprint Challenge Poland

Published

on

Vancouver, Kolumbia Brytyjska, 08 września 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – ESE Rozrywka Inc. (TSXV: ESE) (OTCQB: ENTEF) (“społeczeństwo” lub “TEN„Z przyjemnością ogłaszam start drugiej edycji oficjalnych mistrzostw Polski w. ogłosić Cyfrowy sport motorowy – Porsche Esports Sprint Challenge Polska (“Impreza sportowa„), który znajduje się w oficjalnym kalendarzu Polski Związek Motoryzacyjny i Motocyklowy. Wydarzenie e-sportowe odbywa się na platformie gier iRacing, a każda runda jest transmitowana przez ELEVEN SPORTS – nadawcę Formuły 1® Wyścigi, DTM i niektóre mecze PGE Ekstraligi w Polska. Wydarzenie e-sportowe obejmuje najnowocześniejsze produkcje i najwyższej klasy komentatorów.

„Pozyskanie partnera handlowego, takiego jak ELEVEN SPORTS, do Porsche Esports Sprint Challenge w Polska drugi rok z rzędu pozwoliło nam poprawić profil i oglądalność Cyfrowy sport motorowy w Polska. Zamierzamy to Cyfrowy sport motorowy Wspólnota w Polska i na całym świecie. Nasze partnerstwo z ELEVEN SPORTS umożliwi nam oferowanie naszych Cyfrowy sport motorowy Portfolio i oferta dla fanów treści i produkcji poziomu 1”, określony Konrad Wasiel, prezes ESE.

„Porsche Esports Sprint Challenge Poland, organizowane przez Polski Związek Motoryzacyjny i Motocyklowy, było atrakcyjnym wydarzeniem, które wprowadziło fanów sportów motorowych w świat cyfrowych sportów motorowych.” powiedział Krzysztof Świergiel, Prezes Zarządu ELEVEN SPORTS Poland.

W wydarzeniu e-sportowym weźmie udział 24 kierowców i zaprezentuje nowe Porsche 911 RSR. Wydarzenie e-sportowe zostało również zaktualizowane o nowy system punktów i legendarne trasy, takie jak Le Mans, Imola i Nordschleife.

Początek drogi do mistrzostw Polski w cyfrowym sporcie motorowym 9 wrześniaNS i postępuj zgodnie z harmonogramem, jak opisano poniżej:

1) 9 września: Hockenheimring, ELEVEN SPORTS 2, 20:00 CET
2) 16 września: Imola, ELEVEN SPORTS 2, 20:00 CET
3) 30 września: Le Mans, ELEVEN SPORTS 2, 20:00 CET
4) 7 października: Circuit de Barcelona-Catalunya, ELEVEN SPORTS 1, 19:30 CET
5) 21 października: Silverstone, ELEVEN SPORTS 1, 19:30 CET
6) 28 października: Nürburgring Nordschleife, ELEVEN SPORTS 1, 19:30 CET

READ  Jaki jest piąty sezon serialu Netflix „Bell Call Saul”?

Aby zobaczyć wydarzenie, zarejestruj się w ELEVEN SPORTS Poland.

O JEDENAŚCIE SPORTÓW
ELEVEN SPORTS to stacja telewizyjna, która transmituje wydarzenia sportowe na światowym poziomie. Oprócz transmisji na żywo z wydarzeń premium, ELEVEN SPORTS oferuje lokalnie produkowane programy studyjne i cztery kanały nadawane w Polska, Jedenaście sportów 1, Jedenaście sportów 2, Jedenaście sportów 3 i Eleven Sports 4. Kanały są nadawane przez całą dobę w jakości HD, z Jedenaście sportów 1 dostępny również w 4K. w Polskakanały ELEVEN SPORTS dostępne są na platformach DTH i kablowych, m.in. Polsat Box, Platforma CANAL+, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA i Netia, a także w serwisach streamingowych, takich jak Polsat Box Go i ELEVEN Elevensport.pl . Odkąd maj 2018 Elf Sports Polska Sp.z oo jest częścią grupy Polsat Plus, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce Polska i większościowy udziałowiec spółki.

O ESE
ESE jest Europa firma zajmująca się rozrywką i technologią, skupiająca się na eSportach i grach. Aktywa ESE składa się z kilku światowej klasy operatorów z branży gier i e-sportu. Możliwości firmy obejmują między innymi: infrastrukturę fizyczną, transmisję, globalną dystrybucję gier i treści związanych z e-sportem, reklamę, wsparcie sponsorskie oraz rozwijającą się franczyzę drużyn e-sportowych, K1CK Esports. ESE koncentruje się na wypełnianiu luki między europejskimi, azjatyckimi i północnoamerykańskimi branżami e-sportowymi. | www.ese.gg

Wypowiedzi prognozujące
Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia, które mogą stanowić informacje dotyczące przyszłości zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Wszelkie oświadczenia, inne niż fakty historyczne, odnoszące się do działań, wydarzeń, wyników, wyników, rozwoju, osiągnięć lub osiągnięć, które ESE przewiduje lub oczekuje, a które mogą lub będą miały miejsce w przyszłości (w całości lub w części), należy uważać za prognozujące brane pod uwagę informacje. Takie informacje mogą obejmować między innymi oświadczenia dotyczące skalowania ESE Cyfrowy sport motorowy Portfolio i oferuje fanom treści i produkcje pierwszego poziomu. Często, ale nie zawsze, informacje dotyczące przyszłości można wyrazić za pomocą terminów takich jak „plan”, „oczekiwany”, „oczekiwany”, „budżet”, „planowany”, „szacunki”, „prognozy”, „zamierzone”, „przewidywane” lub „uważa” lub odmiany (w tym odmiany negatywne) takich słów i wyrażeń lub stwierdzeń, które powstały w przyszłości lub które wskazują, że określone działania, zdarzenia lub wyniki „mogą”, „mogłyby”, „mogłyby” „ „może” „” lub „będzie” (lub inne warianty powyższego) zostaną podjęte, nastąpią, zostaną osiągnięte lub wystąpią. Informacje dotyczące przyszłości opierają się na aktualnie dostępnych danych konkurencyjnych, finansowych i ekonomicznych oraz planach operacyjnych, strategiach lub przekonaniach na dzień publikacji niniejszego komunikatu prasowego, ale obejmują znane i nieznane rodzaje ryzyka, niepewności, założenia i inne czynniki, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki, wyniki lub osiągnięcia ESE różnią się istotnie od przyszłych wyników, wyników lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w informacjach dotyczących przyszłości. Takie czynniki mogą być oparte na informacjach aktualnie dostępnych dla ESE, w tym informacjach od zewnętrznych analityków branżowych i innych zewnętrznych źródeł, i są oparte na bieżących oczekiwaniach lub przekonaniach kierownictwa dotyczących przyszłego wzrostu, wyników operacyjnych, przyszłego kapitału (w tym kwoty, rodzaju i źródeł ich finansowania) i wydatków. Wszystkie informacje dotyczące przyszłości zawarte w tej informacji prasowej są wyraźnie ograniczone przez niniejsze ostrzeżenie. Obrót papierami wartościowymi ESE należy postrzegać jako wysoce spekulacyjny.

READ  3D Sparrow rozpoczyna produkcję czwartej serii 7 „Booba” dla Netflix

Ani to Giełda przedsięwzięć TSX ani dostawcy usług regulacyjnych (ponieważ termin ten jest używany w wytycznych Giełda przedsięwzięć TSX) przyjmuje odpowiedzialność za adekwatność lub dokładność tej informacji prasowej.

ŹRÓDŁO ESE Rozrywka Inc.
Aby uzyskać więcej informacji na temat ESE, prosimy o kontakt:Daniel Mogil, Relacje inwestorskie
[email protected]
647-492-1535

Źródło: ESE Rozrywka Inc.

2021 GlobeNewswire, Inc., źródło Komunikaty prasowe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *