Connect with us

technologia

Ericsson przejmie Vonage w ramach transakcji giełdowej o wartości 6,2 miliarda dolarów

Published

on

W dzisiejszych najważniejszych wiadomościach z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Ericsson ma przejąć Vonage w ramach transakcji na 6,2 miliarda akcji.Duńska firma Booking.com również uczyniła płatności strategicznym priorytetem, a polscy konsumenci decydują się na otwartą bankowość i Kup teraz, zapłać Późniejsze rozwiązania (BNPL) i UK Finance wymagają nowych standardów otwartej bankowości.

Ericsson przejmie Vonage w ramach transakcji giełdowej o wartości 6,2 miliarda dolarów

W poniedziałek (22 listopada) platforma informacyjno-komunikacyjna Ericsson ogłosiła plany przejęcia firmy Vonage zajmującej się komunikacją w chmurze za około 6,2 miliarda dolarów.

Ten krok pomoże firmie Ericsson w globalnym rozwoju biznesu bezprzewodowego i zwiększeniu udziału w rynku w biznesie, który do 2030 r. ma mieć wartość 700 miliardów dolarów.

Wielka Brytania przoduje w UE pod względem napędzania globalnego wzrostu w sektorze technologii medycznych

Po przedłużających się blokadach i powszechnych zakłóceniach usług socjalnych ludzie szukali alternatywnych sposobów dostępu do usług zdrowotnych, co prowadzi do zwiększonego wykorzystania technologii i innowacji w świadczeniu opieki zdrowotnej.

Jednym z krajów napędzających ten wzrost jest Wielka Brytania, która ma drugą największą liczbę firm HealthTech finansowanych od 2016 r. (1090) po Stanach Zjednoczonych (6551).

Dlaczego Booking.com uczynił płatności strategicznym priorytetem

Omawiając nowe inicjatywy podczas telekonferencji na temat zysków za trzeci kwartał, dyrektor generalny Booking.com powiedział Glenn Fogel analitycy twierdzą, że firma skoncentrowała swoją nową wewnętrzną jednostkę FinTech wraz z inicjatywą Connected Trip na płatnościach – dwóch strategicznych fundamentach wzrostu, gdy branża turystyczna odchodzi od miesięcy ograniczeń pandemicznych.

Polscy konsumenci polegają na rozwiązaniach Open Banking i BNPL

Dariusz Mazurkiewicz, prezes BLIK w Polsce, mówi PYMNTS, że BNPL jest ważną częścią biznesu e-commerce – i że własna firma obsługująca płatności mobilne działa pomimo działania na rynku, na którym karty debetowe są bardziej popularne niż oferta kredytowa. później.

READ  Zelda: Breath Of The Wild Mod ulepsza Link's House, aby uczynić go „świetnym zakupem”

Brytyjskie finanse wzywają do wprowadzenia nowych standardów otwartej bankowości

Wielka Brytania powinna opracować nowe standardy otwartej bankowości, zgodnie z nowym raportem na temat płatności otwartej bankowości wydanym przez stowarzyszenie handlowe UK Finance.

„Obecnie jest ponad 2,5 miliona płatności otwartej bankowości miesięcznie, w porównaniu do zaledwie 320 000 w całym 2018 roku, a zalecenia raportu pomogą wesprzeć rozwój większej liczby produktów i usług dla konsumentów” – napisała Grupa.

Protesty w całej Europie przeciwko odnowionym restrykcjom COVID

Protesty wybuchają w całej Europie, gdy odnowione ograniczenia i zakazy COVID-19 są wprowadzane w związku z eskalacją przypadków wirusa.

Demonstracje przeciwko nowym ograniczeniom wybuchły m.in. w Brukseli, Wiedniu, Rzymie i Amsterdamie. Protesty w Wiedniu wybuchły po czwartej ogólnokrajowej blokadzie w Austrii, która weszła w życie w poniedziałek (22 listopada) i wymagała od pracowników pracy z domu i zamykania niepotrzebnych firm.

———————————

NOWE DANE PYMNTS: PERSPEKTYWY WAKACYJNE NA ZAKUPY 2021

Nad: Zbliża się czas świątecznych zakupów, a prawie 90% konsumentów w Stanach Zjednoczonych planuje przynajmniej część swoich zakupów przez Internet – o 13% więcej niż w 2020 r. PYMNTS przeprowadził ankietę wśród ponad 3600 konsumentów w ramach programu Holiday Shopping Outlook 2021. co napędza sprzedaż online w okresie świątecznym i jaki wpływ na preferencje sprzedawców ma dostępność produktów i spersonalizowane nagrody.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *