Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Eleven Poland zdobywa prawa do Pucharu Niemiec DFB-Pokal – Digital TV Europe

Published

on

Nadawca sportowy Eleven Poland zapewnił sobie na żywo i wyłączne prawa do Pucharu Niemiec DFB-Pokal. Umowa będzie obowiązywać przez cztery sezony od sierpnia tego roku do 2026 roku.

Włączenie Pucharu Niemiec do polskiej oferty Eleven zwiększa portfolio międzynarodowych meczów piłkarskich na żywo, które obejmują Serie A, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal, Emirates FA Cup i Carabao Cu

W krajowych rozgrywkach pucharowych w Niemczech co sezon biorą udział 64 drużyny, w tym wszystkie kluby z Bundesligi i 2. Bundesligi.

Porozumienie oznacza, że ​​Eleven będzie mogło transmitować wszystkie rundy konkursu pucharowego w Polsce. Polscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach to m.in. = Robert Lewandowski, Rafał Gikiewicz, Robert Gumny i Marcin Kamiński.

KKrzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Poland, powiedział: „Zabezpieczenie na żywo i wyłącznych praw do Pucharu Niemiec to fantastyczny sposób na rozpoczęcie 2022 roku dla Eleven Poland. Chcielibyśmy podziękować DFB za ich partnerstwo i cieszymy się na współpracę z nimi, aby przez następne cztery sezony zdobywać tytuł mistrza Niemiec w rozgrywkach pucharowych dla polskich kibiców.

dr Holger Blask, dyrektor generalny DFB GmbH, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani współpracą z Eleven, aby udostępnić to, co najlepsze w DFB-Pokal fanom niemieckiego futbolu w Polsce. Dzięki swojej pełnej pasji publiczności piłkarskiej i innowacyjnemu stylowi transmisji, Eleven oferuje idealną platformę dla naszych wyjątkowych i pełnych emocji rozgrywek pucharowych, co pozwala nam dalej zwiększać międzynarodowy zasięg DFB-Pokal oraz uczestniczących klubów i zawodników.

READ  Policja zatrzymała działaczy kolektywu Stop Bzdurom. Chodzi o wieszanie tęczowych flag na pomnikach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.