Connect with us

technologia

Elektroniczny artysta Matthew Dear zdołał przekształcić dźwięki Forda Mach-E w muzykę

Published

on

Ford nawiązał współpracę z elektronicznym artystą Matthew Dear’em, aby zremiksować dźwięki opracowane na całkowicie elektryczny model 2021 Mustang Mach-E do muzyki. Piosenka nazywa się ’Nowy chleb’i wykorzystuje wokale i dźwięki Dear specjalnie zaprojektowane, aby cichy samochód elektryczny brzmiał bardziej jak samochód, ale z przyszłości.

Inżynierowie czerpali inspirację z inspiracji science fiction, takich jak film Blade runner Rozwijanie dźwięku dla Mach-E, głośno widły. Ford opublikował również ten film, w którym szczegółowo opisali, jak projektanci dźwięku Michael Sonnenberg i Marty Peters stoją za dźwiękami Mach-E i jak Dear stworzył „New Breed”. W filmie projektanci dźwięku podkreślili, że nie chcą odtwarzać dźwięków silnika spalinowego dla Mach-E. Myślę, że wszyscy, którzy cenią sobie autentyczne dźwięki silnika, powinni wysłać im za to podziękowanie. Zamiast tego wymyślili kilka funkowych i futurystycznych dźwięków i brzęczy, które po prostu świetnie komponują się z muzyką elektroniczną:

Jeśli chcesz mieć samochód elektryczny, dlaczego nie wykorzystać go do tworzenia muzyki elektronicznej? Ford wybrał bohatera ze swojego rodzinnego miasta do poprowadzenia projektu. Dear był podstawą sceny muzyki elektronicznej w Detroit od 1999 roku, kiedy wydawał muzykę na studiach Metro Times. Wszedł do branży, gdy muzyka elektroniczna naprawdę zyskała na popularności w regionie. Jest także współzałożycielem wytwórni muzycznej Ghostly International i ma na swoim koncie sześć nagrań studyjnych i ponad dwa tuziny EP pod swoimi czterema muzycznymi aliasami. Jego pierwszy singiel „Hands Up For Detroit” był intensywnie samplowany przez artystę Fedde Le Grand do utworu „Put Your Hands Up 4 Detroit”. To powiedziawszy, Dear wyrobił sobie markę w ciągu ostatnich 20 lat, jeśli chodzi o tworzenie muzyki elektronicznej w mieście, które praktycznie wymyśliło tę formę sztuki.

READ  Absolwenci ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne podczas boot campu

Więc czy ta piosenka jest dobra? Zostawiam to wam, drodzy czytelnicy. Detroit ma ogromne Bilion dolarów Scena muzyczna. W typową noc słychać wszystko i wszystko. Przyszedłem bardziej do rock and rolla, więc źle oceniam muzykę elektroniczną, ale daj mi znać w komentarzach!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *