Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Dziennikarz TVP chciał ulepszyć materiał o brudnym placu L. Kaczyńskiego. Wyrzucał śmieci z kosza

Published

on

Dziennikarz TVP chciał ulepszyć materiał o brudnym placu L. Kaczyńskiego.  Wyrzucał śmieci z kosza

Na oficjalnym profilu miasta Lublina pojawiło się wideo, na którym reporter TVP3 Tomasz Zalewa przygotowuje materiał o śmieciach na placu Lecha Kaczyńskiego. Na nagraniu z monitoringu widzimy, jak dziennikarz wyjmuje zawartość koszyka przez kartkę papieru i rzuca ją obok kosza na śmieci.

Lublin. Dziennikarz TVP3 wynosił śmieci ze śmietnika, żeby nagrać materiał

„Dzień dobry TVP 3 Lublin! Nie będziemy w stanie posprzątać centrum, jeśli będziesz dalej zajmować się dziennikarstwem. Podobno dziś na placu Lecha Kaczyńskiego zabrakło śmieci, więc Tomek Zalewa, reporter TVP Lublin, dodał coś od siebie, żeby wiadomości były bardziej szokujące. Tak się złożyło, że „rzetelna” praca telewizyjna została zarejestrowana przez kamerę Centrum Monitoringu wizyjnego Miasta Lublin „- czytamy w opisie wideo. W dalszej części wpisu miasto kpiło z TVP3.” W najbliższych dniach więcej patroli Straży Miejskiej i Policjawięc może jeśli chcecie nagrać więcej materiałów swoimi kamerami w podobnym stylu, to lepiej omińcie Plac Lecha Kaczyńskiego, bo będą bilety ”- czytamy.

Obejrzyj wideo
Lublin. Monitoring zarejestrował kieszonkowca, który okradał mężczyznę śpiącego na ławce

Materiał był emitowany w Panoramie Lublin. Ukazał się na stronie internetowej telewizji pod tytułem „Plac czy kawiarnia? Problem w centrum Lublina”, ale już zniknął. Jak opisuje „Eastern Journal„, reporter zwrócił uwagę na” stosy śmieci, butelki z alkoholem i nocne imprezy. – Tak wygląda plac Lecha Kaczyńskiego w samym centrum Lublina. Mieszkańcy interweniują, na razie bez większego skutku – powiedział dziennikarz.

„Dziennik Wschodni” zwraca uwagę, że problem przy pl. Lech Kaczyński w centrum Lublina istnieje. Obejmuje głośne weekendowe imprezy w tym miejscu, po których na placu leżą śmieci.

TVP3 Lublin na razie nie udzieliła odpowiedzi. „DW” poprosił Tomasza Zalekę o komentarz, ale on jeszcze nie odpowiedział.

READ  Rządzący populiści w Polsce ryzykują izolację, aby pozostać u władzy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *