Connect with us

Najważniejsze wiadomości

„Dzień dobry TVN”. Agnieszka Woniak-Starak jako brunetka, Ewa Drzyzga na ślepo

Published

on

Słynny fryzjer gwiazd postanowił pokazać publikację, w której zobaczy Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewa Drzyzgawiodący “Dzień dobry TVN”.

Ewa Drzyzga w Blondzie, Aga Woźniak-Starak jako brunetka

Wizualizację stworzył Łukasz Urbański Fryzury Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak z “Dzień dobry TVN”, kiedy zdecydowali się “zamienić” na kolory wosw i fryzury. Zrobił to w programie graficznym, a następnie udostępnił zdjęcia dziennikarzy w nowych wersjach. Wyniki swojego eksperymentu podzielił się na Instagramie.

Kinga Rusin jest blondynką, Joanna Krupa z frędzlami, a Dorota Wellman z długimi włosami. Celebrity fryzjer pokazał, jak je zmienić

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga [email protected]

Gdyby Ewa Drzyzga zdecydowała się na blondynkę, mogłaby wyglądać jak na zdjęciu Łukasza Urbańskiego. Mężczyzna dokonał w tym przypadku drobnych zmian w pozie, ale tutaj najbardziej imponujący jest jasny kolor włosów dziennikarza.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak [email protected]

Julia WróblewskaJulia Wróblewska została brązowowłosą dziewczyną. Jednak doszło do niepowodzenia

W zamian Agnieszka, która w wizualizacji Urbańskiego „przejęła” fryzurę Ewy Drzyzgi, stała się właścicielką długiej, niemal rzucającej się w oczy granicy. Fani, którzy odpowiedzieli na jego relację z Instagrama, nie byli przekonani do ciemnego koloru moderatora i stwierdzili, że w obecnej wersji jest lepszy. W przypadku Drzyzgi ponad połowa internautów stwierdziła, że ​​chce ją zobaczyć w wersji blond. Czy myślisz, że te opinie mają wpływ na gwiazdy?

Zobacz też: Najpierw „Black Crow”, a teraz załączniki. Zofia Zborowska szaleje na punkcie swojej fryzury. Fani reagują zgodnie. “Uderzenie”

Obejrzyj wideo
Te gwiazdy miały kiedyś bardzo różne fryzury. Rozpoznajesz znowu

READ  Koronawirus w Polsce. Premier spotkał się z przedstawicielami opozycji. Uwagi uczestników
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *