Connect with us

Sport

Dywizja IV All-Ohio | Wiadomości, sport, praca

Published

on

COLUMBUS — drużyny piłkarskie The 2021 Ohio Prep Sportswriters Division IV All-Ohio High School wybrane przez ogólnostanowy panel medialny:

PIERWSZY ZESPÓŁ

wykroczenie

Rozgrywający – Dru DeShields, Oddział Beloit West, 6-4, 180, Jr.; Benedict, KJ, Bloom-Carroll, 5-8, 165, sr.; Wade Futhey, Waverly, 5-11, 185, sr.; Josh Hupp, Byesville Meadowbrook, 6-0, 185, starszy; Marshall Shepherd, Shelby, 6-2, 175, sr.

Running Backs – DeMarcus McElroy, Youngstown Urszulanka, 5-11, 175, Sr .; Chase Oehlstrom, Carrollton, 5-9, 160, Jr.; Dane Nauman, Marengo Highland, 5-11, 215, sof.; Collin Nemitz, Sandusky Perkins, 5-10, 185, sr.; Gideon Lampron, LaGrange Keystone, 6-0, 215, Sr.; CJ Hester, Cincinnati Wyoming, 5-11, 185, Jr.; Carson Van Hoose, Clarksville Clinton-Massie, 5-9, 165, sr.

Odbiorca – Nick Wilson, Beloit West Branch, 6-1, 162, sr.; Colt Emerson, New Concord John Glenn, 6-1, 175, Jr.; Colin Oberdick, St. Clairsville, 6-0, 165, Sen.; Josh Hurst, Port Clinton, 6-2, 170, senator; Josh Martin, Eaton, 5-11, 140, sen.; JT Ferguson, Germantown Valley View, 6-2, 182, sr.

Linia ofensywna – Mason Ludwig, East Liverpool, 6-6, 280, Jr.; Greg Rockwell, Oddział Beloit West, 6-1, 255, starszy; Isaac Clary, Gallipolis Gallia Academy, 6-8, 310, Jr.; Avery Henry, St. Clairsville, 6-7, 300, sr.; Cullen Dunn, Van Wert, 5-11, 225, Sr.; Alistair Larson, Półwysep Woodridge, 6-5, 290, sr .; Nick Dalessandro, Chagrin Falls, 6-5, 275, starszy; Owen Trick, Clarksville Clinton-Massie, 6-2, 245, Jr.

Kicker-Mason Grudich, West Milton Milton-Union, 5-8, 165, jr.

obrona

Linia obrony – Luke Ferrell, Bloom-Carroll, 6-3, 225, sr .; Gavin Postelwaite, Heath, 6-2, 300, senior; Remington Norman, Clyde, 6-2, 240, Sen.; Ty’Req Donlow, Urszulanka w Youngstown, 6-1, 218, sof.; Troy Peterson, Ashtabula Edgewood, Sr.; Harry Hilvert, Cleves Taylor, 6-2, 250, sr.; Jake Brown, West Milton Milton-Union, 5-10 230, Jr.

Linebackers – Steven Marra, Beloit West Branch, 6-2, 220, sr .; JT Barnett, Waverly, 6-0, 195, starszy; Brady McManaway, Byesville Meadowbrook, 5-11, 165, sr.; Dillon Overmyer, Clyde, 6-2, 240, starszy; Ty Howard, Cleveland Villa Angela-St. Józefa, 5-11, 195, s.; Jeremy Henry, Dayton Northridge, 6-2, 200, Jr.; Colton Trampler, Clarksville Clinton-Massie, 5-11, 215, sr.

Obronne plecy – Tyrese Taylor, Columbus East, 6-0, 165, Sr.; Tyler Webb, Port Clinton, 5-9, 165, senator; Kenny Grobolsek, Sheffield Brookside, 6-0, 190, starszy; Malik Davis, Cleveland Glenville, 5-9, 150, Jr.; Blake Brumbaugh, West Milton Milton-Union, 6-1, 180, Jr.; Kody Zantene, Clarksville Clinton-Massie, 6-3, 190, sr.

P: Adam Polacko, Oakwood, 6-3, 220, sr.

Atakujący Gracz Roku: CJ Hester, Wyoming.

Obrońca roku: Luke Ferrell, Bloom-Carroll.

Trener Roku: Eric Valentine, Columbus Linden-McKinley.

——

DRUGI ZESPÓŁ

wykroczenie

Rozgrywający – Jackson Johnson, Salem, 6-0, 176, sr .; Poochie Snyder, Kanton Południowy, 6-0, 165, sof.; rady Shannon, Youngstown Urszulanki, 6-3, 210, Sr.; Christopher Towns, Columbus Linden-McKinley, 5-7, 134, Jr.; Drew Sefsick, St. Clairsville, 5-11, 170, sr.; Aiden Pratt, Van Wert, 6-4, 195, Jr.; Cam Gillum, Port Clinton, 5-9, 185, Jr.

Running Backs – Jacob Jordan, St. Clairsville, 5-7, 170, sr.; Hunter Campbell, Navarre Fairless, 6-2, 185, senior; Kyle Snider, Cuyahoga Valley Christian Academy, 5-11, 220, Jr.; Eddie Lewis Jr., Rocky River Lutheran West, 5-10, 180, sr.; Kavonte Turpin, Dayton Northridge, 5-9, 165, sr.

READ  Polska vs Iran prognozy, typy bukmacherskie i kursy│24. LIPIEC 2021

Odbiorcy – Blaize Exline, Salem, 5-11, 160, sr .; Dean Boyd, Youngstown Ursuline, 6-4, 202, senior; Ryne Shackelford, LaGrange Keystone, 6-0, 195, Jr.; Chrishawn Adams, Columbus Marion-Franklin, 6-4, 210, sr.; Penn Morrison, Waverly, 6-4, 195, sen.; Spur Dunn, Betel Bethel-Tate, 5-11, 145, sr.

Linia ofensywna – Reece Shriner, Heath, 5-10, 200, soph.; Turner Harmon, Marengo Highland, 6-0, 220, starszy; Hayden Bricker, Bellevue, 6-2, 270, starszy; Walker Britt, Clyde, 6-2, 260, starszy; Brian Frasco, Urszulanka w Youngstown, 6-3, 268, Jr.; Isaac Lucas, Urszulanka w Youngstown, 6-4, 258, Jr.; Tavareon Sanders, Cleveland Glenville, 6-4, 320, starszy; Bobby Diana, Liceum Cincinnati McNicholas, 6-1, 232, sr.

Kicker-Lucas Otto, St. Clairsville, 6-0, 155, sr.

obrona

Linia obronna – Mitchell Coffee, Beloit West Branch, 6-2, 235, Jr.; Lane Samson, Zanesville Maysville, 6-3, 290, sr.; Gavin Linkous, Rossford, 6-2, 240, senior; Jadynn Anderson, Perry, 6-2, 210, sr.; Joel Allen, Wyoming, 6-1, 265, Jr.; Breyden Boston, Eaton, 6-4, 205, sr.

Linebacker-Connor Corbett, Heath, 5-6, 155, fr.; Caden Kenworthy, Cambridge, 5-10, 180, sr.; Tanner Rubinstein, Napoleon, 6-3, 192, sr.; Jason Greenfield, Canal Fulton Northwest, 6-0, 205, starszy; Karson Nail, Sheffield Brookside, 6-0, 184, starszy; Christian Pataky, LaGrange Keystone, 6-3, 215, Sr.; Zack Vanscoy, St. Paris Graham, 5-11, 200, sr.

Obronne plecy – Beau Wisecarver, Bloom-Carroll, 6-1, 195, sr.; Jakylan Irving, Urszulanka w Youngstown, 6-1, 164, sr.; Andre Hill, Shelby, 6-0, 175, starszy; Bryce West, Cleveland Glenville, 6-0,190, sof.; Jake Kavcic, Gates Mills Gilmour, 5-8, 145, sof.; Ashton Wolfe, Bethel Bethel-Tate, 5-9, 160, sr.

Punter – Andrew Kirkpatrick, Chagrin Falls, 6-4, 240, sr.

——

TRZECI ZESPÓŁ

wykroczenie

Rozgrywający – Austin Colletti, Carrollton, 6-0, 170, starszy; Konner Rodick, LaGrange Keystone, 6-2, 185, Jr.; Kyle Ransom, Oberlin Firelands, 6-1, 180, starszy; Brock Ebright, Eaton, 5-10, 173, Jr.; Pierce Taylor, Cincinnati McNicholas, 5-9, 160, sr.

Running Backs – Donny Hardy, Chagrin Falls, 6-0, 190, Jr.; Mikey Molloy, Bethel Bethel-Tate, 5-9, 195, sr.; Ar’Moni McCrae, Heath, 6-0, 200, starszy; Nate Jackson, Van Wert, 5-10, 180, sr.

Odbiorcy – Blaine Bowman, Shelby, 5-11, 170, sr .; Caleb Lott, Kanton Południowy, 6-2, 170, starszy; Brody Pumneo, Navarra Fairless, 6-0, 160, Jr.; Damarion Witten, Cleveland Glenville, 6-3, 200, sof.; Robbie Guttman, Cincinnati Indian Hill, 6-2, 195, starszy; Keon Wright, Oakwood, 5-11, 170, sr.

Linia ofensywna – Hayden Loy, Byesville Meadowbrook, 5-9, 220, sr.; Kaden Riddle, Clear Widelec, 6-4, 250, Jr.; Camden Armstrong, Shelby, 5-11, 290, sen.; Freddie Johnson, Cleveland Glenville, 6-5, 320, sof.; Bobby Malinowski, Cleveland Villa Angela-St. Józefa, 6-2, 293, s.; Jacob Marjak, Perry; Noah Hill, Springfield Kenton Ridge, 6-5, 295, sr., Ethan Lane, West Milton Milton-Union, 6-4, 250, Jr.

Kicker-Ben Tolson, Oddział Beloit West, 5-7, 145, sr.

obrona

READ  „Zapłacisz swoim życiem, sobą i swoją rodziną”. Sprawą zajmuje się już policja piłkarska

Linia obrony – Thomas Egli, oddział Beloit West, 6-6, 205, Jr .; Chandler Stevens, Marengo Highland, 5-10, 190, Jr.; Sir’Sean Ingram, Cleveland Glenville, 6-4, 210, sr.; Max Moore, Chagrin Falls, 6-3, 210, sr.; Joseph David, Cincinnati Indian Hill, 5-10, 210, Sen.; Cooper Strader, St. Paris Graham, 6-1, 225, sr.

Linebacker-Drew Lincicome, Duncan Falls Philo, 5-11, 175, Jr.; Justin Smythe, Bellevue, 6-0, 165, starszy; Coltin Colucci, Navarra Fairless, 6-1, 200, starszy; Chris Berthold, Oberlin Firelands, 5-11, 185, starszy; Rocco Hice, Gates Mills Gilmour, 5-9, 175, Jr.; Matthew Cotterman, Germantown Valley View, 6-4, 220, starszy; Norman Bubba Darnell Jr., Bethel Bethel-Tate, 5-9, 185, sr.; Jared Hancock, Cincinnati Wyoming, 5-10, 205, starszy; Nathan Walker, New Concord John Glenn, 6-2, 175, jr.

Obronne plecy – Alijah Stevens, Licking Valley, 5-10, 145, sr.; Hunter Eubanks, Byesville Meadowbrook, 5-10, 160, sr.; Isaiah Helphinstine, Cincinnati McNicholas, 5-9 162, sr.; Sam Prangley, Cincinnati Wyoming, 6-2, 200, sr.; Christian Reyna, Eaton, 6-2, 171, sr.

Punter-Jonathan Spiess, Bexley, 5-9, 172, junior; Landon Campbell, Galion, 6-1, 195, sr.

——

NAGRODA

Rozgrywający – Austin Cline, Beaver Local, 6-3, 185, soph.; Zack Miller, Wooster Triway, 5-7, 160, Jr.; Braden Wright, Greenfield McClain, 6-4, 178, Sen.; Chris Stout, Hillsboro, 6-2, 173, starszy; Hayden Collins, Fairfield Union, 5-11, 160, Jr.; Owen Smith, Duncan Falls Philo, 5-11, 175, Sr.; Jalen Minter, Cleveland Villa Angela-St. Józefa, 5-9, 160, s.

Running Backs – Devin Toothman, East Liverpool, 5-9, 165, starszy; Ishmael Spann-Powers, Columbus East, 5-6, 140, sr.; Jason Williams, Vincent Warren, 5-8, 170, sof.; Zayne Karr, hrabstwo Vinton, 5-10, 180, senior; Gabe Rashcke, hrabstwo Vinton, 5-11, 185, soph.; Blayton Reid, Circleville Logan Elm, 5-10, 185, Jr.; Mike Daniels, Clyde, 5-9, 165, starszy; Korbin Shepherd, Bryan, 5-7, 174, sr.; Hayden McCrate, Belmont Union Local, 5-10, 215, Jr.; Hayden Jarrett, Zanesville Maysville, 6-1, 185, Jr.; Gavin Henry, Indian Valley Gnadenhütten, 5-10, 175, Jr.; Dominic Johnson, Gates Mills Hawken, 5-5, 155, Jr., Da’Shaun Whatley, Cleveland Glenville, 5-9, 175, Sr.; Aidan Lefelhoc, Perry, 5-10, 186, sen.; Carter Frank, Clarksville Clinton-Massie, 6-0, 195, sr.

Odbiorca – Kamari Mitchell, Peninsula Woodridge, 6-1, 180, sr.; Ben BoBo, Cincinnati McNicholas, 5-7, 160, Jr.; Branyon Dodds, Bloom-Carroll, 6-1, 170, starszy; Reece Huber, Heath, 6-3, 170, senior; LB Towns, Linden, 5-8, 145, sr.; Will Futhey, Waverly, 6-5, 205, sr.; Kenyon Franklin, Gallipolis Gallia Academy, 6-1, 180, sof.; Dennis Pettey, Vincent Warren, 6-2, 210, starszy; Maddox Fox, Chillicothe Unioto, 6-4, 200, Jr.; Tanner Lemaster, Washington Court House, 6-5, 230, Jr.; Canaan Griffith, Hillsboro, 5-10, 155, senior; Jayden Rowe, Sandusky Perkins, 6-4, 195, Jr.; Brady Wilson, Clyde, 5-9.165, Sen.; Jonas Tester, Wauseon, 6-2, 165, sen.; Connor Pratt, Van Wert, 6-3, 180, sr.; Maddix Crutchfield, Van Wert, 6-1, 210, junior; Ladies Launder, Byesville Meadowbrook, 5-11, 160, sr.; Jaxson Radcliffe, Duncan Falls Philo, 6-0, 155, starszy; Slater Sampsel, Warsaw River View, 6-3, 180, jr.; Alonte Pryor, Cleveland Villa Angela-St. Józefa, 5-7, 158 s.; Delon Bush, East Cleveland Shaw, 6-2, 175, Jr.;

READ  Jagiellonia rewelacyjnie wygrywa w Warszawie! Mistrzowie Polski ponownie rozczarowali Piknona

Linia ofensywna – Carson Stockman, Salem, 6-3, 272, sr .; Caleb Adams, Beloit West Branch, 6-2, 298, sr.; AJ Howard, Cincinnati Wyoming, 6-0, 265, Jr.; Tom Fox, Navarra Fairless, 6-1, 240, Jr.; Alex Prexta, Canal Fulton Northwest, 6-2, 280, sr.; Stephen Solic, Polska, 6-1, 275, senior; Michael Gordon, Polska, 6-0, 195, senior; Garrett McClung, Cincinnati Indian Hill, 6-2, 245, Sen.; Nathaniel Romano, Lizanie Doliny, 5-11, 265, sr.; Reece Shriner, Heath, 5-10, 200, sof.; Kevin Tyler, Bloom-Carroll, 6-0,240, senior; Brock Adams, Waverly, 6-2, 305, Jr.; Ethan Ranzenberger, Port Clinton, 6-3, 310, Jr.; Angelo Rocco, Cambridge, 6-1, 225, Jr.; Samuel Zürcher, Gnadenhütten Indian Valley, 6-2, 230, jr.; Tuff Zemba, New Concord John Glenn, 6-2, 230, starszy; Carson Causby, Belmont Union Local, 5-10, 210, Jr.; Lane Schulz, Clarksville Clinton-Massie, 6-1, 240, sr.

Kicker-Caleb Hunter, Marengo Highland, 5-11, 150, Jr.; Abram Fortune, Huron, 5-10, 155, senior; Daniel Miller, Indian Valley Refugees, 5-11, 200, Jr.

Linia obrony – Charley Hale, Clarksville Clinton-Massie, 6-4, 210, Sr .; Dillon Smith, Polska, 5-11, 205, sen.; Nassim Lloyd, Girard, 6-2, 255, starszy; Whyatt Ward, Chillicothe Unioto, 5-10, 230, sr.; Rishaun Burns, Washington Court House, 6-2, 235, sr.; Evan Straub, Bellevue, 6-2, 230, starszy; Caleb Baker, Shelby, 6-1, 230, Sr.; Gabe Rang, Milan Edison, 6-1, 293, sen.; Matthew Shaw, Wauseon, 6-4, 265, Sr.; Mason McCort, St. Clairsville, 5-9, 185, Sen.; Ben Zinda, Carrollton, 5-10, 205, Jr.; Kale Kochman, Indian Valley Refugees, 5-9, 195, Jr.

Linebackers – Christian Colosimo, Polska, 6-1, 215, sr.; Jake Dohy, Girard, 6-0, 210, junior; Spycharka do gliny, Bloom-Carroll, 6-0, 190, sr .; Riley Gould, Heath, 5-9, 165, sr.; Eli Grandstaff, Marengo Highland, 5-9, 180, senior; Noah Lyons, Bexley, 5-10, 192 senior; Chase Plantz, Bloom-Carroll, 5-11, 195, Jr.; Cole Hines, Gallipolis Gallia Academy, 5-7, 165, sof.; JT Rice, Vincent Warren, 5-6, 165, sr.; Blake Brown, Vinton County, 6-0, 200, sr .; Landen Eubanks, Greenfield McClain, 5-10, 165, Sr.; David Ray, Shelby, 5-11, 175, Jr.; Chance Mullins, Ontario, 5-9, 180, sr.; Domanick Speelman, Carrollton, 5-9, 160, Sen.; Brennan Stout, St. Clairsville, 5-9, 165, sof.; Kolton Thomas, Gnadenhütten Indian Valley, 6-0, 170, sof.

Obronne plecy – Dorian Jackson, Beaver Local, 5-11, 140, sr .; Luke Yoder, Navarre Fairless, 5-11, 170, Jr.; Connor Szczep, Girard, 5-10, 180, Jr.; Brandon Totten, Bloom-Carroll, 5-10, 175, sen.; Mark Stulley, Waverly, 5-9, 155, senior; Brady Woltz, hrabstwo Vinton, 5-11, 180, sof.; Kade Dennison, Fairfield Union, 5-11, 155, sen.; Preston Ray, Bellevue, 5-11, 153, Sr.; Jude Armstrong, Wauseon, 6-0, 178, Jr.; Erik Murray, Minerva, 5-10, 185, senior; Isaac Robinson, Wintersville Indian Creek, 5-11, 160, Jr.

Punter-Christian Everly, Półwysep Woodridge, 6-2, 210, sr.; Aiden Reis, Byesville Meadowbrook, 6-1, 190, sr.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *