Connect with us

technologia

Dyrektor misji Cyberpunk 2077 wzbudza emocje związane z Resurgence: „Cudownie jest wrócić”

Published

on

Cyberpunk 2077 przeżywa ogromne odrodzenie, a twórcy to uwielbiają.

Porozmawiaj z fanami o jego Kanał Twitcha (nad GryRadar) wyjaśnił Paweł Sasko, Quest Director Cyberpunk 2077, co to znaczy, że gra została przyjęta przez tak wielu tak długo po jej pierwotnym uruchomieniu.

„Trudno to wyrazić, kiedy wkłada się w coś tyle serca i pracy” – powiedział. „I wiesz, że dla niektórych z nas minęło sześć, siedem, osiem lat, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynali. Tak więc ten moment, w którym ludziom podoba się coś, co zrobiliśmy, wydaje się trochę nierealny, naprawdę. Że ludzie w końcu to doceniają”.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 r., ale miał co najmniej trudny początek. Katastrofalna premiera konsoli na podstawowych wersjach PS4 i Xbox One spowodowała liczne błędy i usterki, problem tak poważny, że Sony wkrótce wycofało grę, a PS Store i deweloper CD Projekt Red zaoferowali kupującym zwrot pieniędzy.

Gra została ostatecznie ponownie wystawiona na sprzedaż w czerwcu 2021 roku, ale z ostrzeżeniem, że najlepiej grać w nią na PlayStation Pro i PS5. Zaktualizowane wersje gry Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 i Xbox Series X/S zostały ostatecznie wydane 15 lutego 2022 roku.

„Po premierze nie mogłem w to uwierzyć – po chwili uwierzyłem – ale na początku nie mogłem w to uwierzyć i pamiętam […] Mój drogi przyjacielu, widziała mnie, kurwa, zdruzgotanego – powiedział Sasko. „Ale dobrze jest wrócić. Cholernie dobrze wrócić. To było naprawdę bolesne”.

W następstwie krytyki CD Projekt Red poczynił znaczne wysiłki, aby odwrócić grę, z wieloma poprawkami błędów i aktualizacjami w ciągu całego życia gry. Ale co być może najważniejsze, ogromna popularność anime, Cyberpunk: Edgerunners, sprawiła, że ​​gra ponownie poszybowała w górę.

Według recenzji Cyberpunk Edgerunners firmy IGN, „Cyberpunk: Edgerunners zapewnia satysfakcjonujący powrót do Night City, który lepiej wyjaśnia, dlaczego słynna lokalizacja Mike’a Pondsmitha stała się tak kultowa”. Po premierze anime, Cyberpunk 2077 miał rekordową bazę graczy nagrany.

CD Projekt Red poinformował, że ponad milion osób grało w Cyberpunk 2077 każdego dnia przez tydzień po premierze Cyberpunk: Edgerunners. Dzięki ulepszeniom, poprawkom błędów i aktualizacji nowej generacji, która pojawi się w lutym 2022 r., również będą mieli lepszą grę.

READ  Programista Yooka Laylee Playtonic ostrzega przed oszustwami „Lil Gator Game”

Chcesz przeczytać więcej o Cyberpunku 2077? Dowiedz się, dlaczego Cyberpunk 2077 kończy wsparcie na PS4 i Xbox One, a także poznaj szczegóły dotyczące nadchodzącego dodatku.

Ryan Leston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. możesz go śledzić Świergot.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.