Connect with us

technologia

Dying Light 2 zostanie opóźniony do 2022 r., aby uniknąć masowych zatorów w święta

Published

on

Dying Light 2 został przełożony na prawie 60 dni i zostanie wydany w 2022 roku, potwierdza Techland.

ZOBACZ GALERIĘ – 2 ZDJĘCIA

Dying Light 2 został przeniesiony z pierwotnej daty premiery 7 grudnia 2021 na 4 lutego 2022. Według Techland, ta decyzja została podjęta, aby zapewnić zespołowi możliwość „doszlifowania i dostrojenia” ogromnego, reaktywnego otwartego świata Dying Light 2, ale jesteśmy gotowi założyć się, że zatłoczony sezon świąteczny również był decydującym czynnikiem (Halo Infinite będzie , na przykład dzień po wydaniu Dying Light 2).

„Zespół robi stałe postępy w produkcji, a gra zbliża się do mety. Gra jest skończona i obecnie ją testujemy. Jest to zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy.” napisało studio.

„Niestety wypuściliśmy go, aby doprowadzić grę do pożądanego przez nas poziomu. Potrzebujemy więcej czasu na dopracowanie i optymalizację”.

Dying Light 2 to w rzeczywistości największy projekt Techlandu; gra jest 400% większa niż Dying Light 1, w komplecie z innowacyjnym reaktywny system państwowy świata zwany City Alignment, dzięki któremu możesz kształtować świat swoimi decyzjami.

Potwierdzono również, że kontynuacja działa z prędkością do 120 FPS na sprzęcie PS5 i Xbox Series X.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego 2021 roku na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska na żywo: do tej pory zginęło 437 ukraińskich dzieci, mówi Kijów; Wielka Brytania wysyła technologię do walki z irańskimi dronami | wiadomości ze świata
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *