Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Dutch Circular Day 2021 w Polsce – „da się zrobić”, pozytywne wibracje i mnóstwo inspiracji! | Aktualności

Published

on

Wiadomość | 23.09.2021 | 00:00

Holenderski Dzień Okrągłego Tygodnia 2021 w Polsce składa się z dwóch głównych wydarzeń, obydwóch Czwartek 14 października 2021, na żywo z Kakadu Studio w Warszawie.

Praktyki gospodarki o obiegu zamkniętym w produkcji

Ponieważ mamy świadomość, że po pandemii produkcja w Polsce została przeniesiona na inny poziom, ambasada podjęła decyzję „Praktyki gospodarki o obiegu zamkniętym w produkcji” jako pierwszy temat tegorocznej edycji. Potencjał ekonomiczny dla efektywniejszego wykorzystania materiałów jest w Polsce ogromny. Aby wykorzystać ten potencjał, podzielimy się najlepszymi praktykami z Holandii i Polski, aby pokazać, jak można to zrobić. Poprawa zdolności produkcyjnych wymaga inwestycji, dlatego poprosiliśmy niektórych bankierów o wyjaśnienie finansowych aspektów produkcji w obiegu zamkniętym.

W drodze do obiegu żywności: marnowanie żywności w HoReCa

Kiedy mówimy o gospodarce o obiegu zamkniętym, nie powinniśmy skupiać się wyłącznie na produkcji. W szczególności w sektorze spożywczym należy wziąć pod uwagę cały łańcuch wartości. Najwięcej marnowania żywności powstaje na polach, więc ambasada zorganizowała jedną dwa lata temu Seminarium na temat odpadów spożywczych dla konsumentów . Drugim największym producentem odpadów spożywczych jest konsument. Tutaj też możemy wiele zyskać. Rolniczy element holenderskiego dnia obiegu zamkniętego koncentruje się zatem na HoReCa, najbardziej profesjonalnej części łańcucha żywnościowego, ale także głównym producencie odpadów. Branża staje się coraz bardziej świadoma i obserwujemy pozytywne trendy w branży hotelarskiej. Powód wyboru wiadomości „W drodze do obiegu żywności: marnowanie żywności w HoReCa” jako temat przewodni tego roku.

Zapisz się

Te dwa wydarzenia cyfrowe stanowią doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów i nawiązywania kontaktów oraz wzmacniania dwustronnej i międzynarodowej współpracy w przejściu na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Chętnie pomożemy, więc daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany. Weź udział w Holenderskim Dniu Okólnikowym i zarejestruj się za darmo:

Zalecamy przeczytanie tego, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach biznesowych w obiegu zamkniętym w Polsce raport niedawno zaczęliśmy.

READ  Kwietniowe, urodzinowe deszcze przynoszą kwiaty w maju w Polsce

Chcesz dowiedzieć się więcej o Circular Week, największej inicjatywie cyrkularnej w Polsce i regionie CE? odwiedzać Tydzień Dystryktu lub spójrz na wizualne wrażenia z Circular Week 2020 na youtube oraz Newsletter Tydzień 2019 o godz innowacja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *