Connect with us

Sport

Dumny Adam Małysz pozuje z żoną Izabelą na uroczystości rodzinnej (FOTO)

Published

on

Nawet jeśli Adam Małysz już dawno zakończył karierę sportową jest bardzo popularny i popularny wśród fanów. Skromny mistrz olimpijski, który mimo wielu sukcesów nigdy nie spotkał wody sodowej, dzięki swojemu utrzymuje kontakt z kibicami Media społecznościowe. Ostatnio na profilu Małysza na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć dokumentujących jego codzienne życie.

Były skoczek narciarski poinformował o tym pod koniec czerwca zarażony koronawirusem. Sportowiec z pewnością dość łatwo przeszedł przez chorobę Jego żona Izabela poczuła się gorzej. Kiedy oboje odzyskali siły, Małysz potraktował żonę romantyczne wakacje w Chorwacji.

Adam Małysz o koronawirusie. „To jest ostrzeżenie”

W czasie wakacji skoczek chętnie dzielił się z internautami zdjęciami i relacjami z wypraw. Przy okazji zdjęcia z żoną Małysz zrobił nawet romantyczny komentarz.

W życiu są wspaniałe chwile – napisał pod zdjęciem, na którym pozuje z partnerem na tle wielkiego serca.

bCZWdGWR

43-letni sportowiec ceni czas, jaki spędza z żoną po wielu latach pracy i zmusza małżonków do ciągłego rozstania. Małysz, który ma już dorosłą córkę, 21-letnia Karolinai ciesz się spędzaniem czasu z resztą dużej rodziny. Niedawno na profilu skoczka pojawiło się zdjęcie z uroczystości rodzinnej.

Wczoraj z żoną mieliśmy przyjemność uczestniczyć aby uczcić chrzest św. Antoniego – syna mojej chrześniaczki. Spędziliśmy z rodziną bardzo przyjemny czas – napisał Adam, dodając do wpisu uśmiechnięte emotikony.

Internauci nie omieszkali skomentować świetnej formy byłego skoczka, nie zabrakło też pochwał dla jego żony.

Pani Iza lubi wino, ale wyglądasz cudownie. Są cudowną parą, im starsza kobieta, tym ładniejsza, nie ma sprawy – piszą internauci.

bCZWdGWS
bCZWdGWT
bCZWdGWU
bCZWdGXm

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.