Connect with us

Sport

Drużyny regionalne rywalizują w turnieju Terlesky Lake Club | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie nadesłane / Ursuline Irish Girls Golf Team zajęła pierwsze miejsce w turnieju Terlesky Lake Club.

YOUNGSTOWN – W poniedziałek odbył się szósty doroczny turniej golfowy Christine Terlesky Lake Club Girls High School z 15 drużynami w dwóch dywizjach.

Drużyny Division I to Austintown Fitch, Boardman, GlenOak, Green, Medina Highland, Howland, Niles i Massillon Jackson. Drużyny Dywizji II to Champion, Columbiana, Hubbard, Lakeview, Polska, Ravenna Southeast i Ursuline.

W dywizji I, Highland i Green, obaj zdobyli zespołowo po 316 punktów, najniższy w historii turnieju. Highland wygrał tie-break i zdobył mistrzostwo w 2021 roku. Massillon Jackson zajął trzecie miejsce (324), Boardman czwarte (348), GlenOak piąte (370), Howland szóste (413), Niles siódme (452) i Fitch ósme. Druga Isabella Goyette z Medina Highland została medalistką z niewiarygodnym wynikiem 67 punktów, ustanawiając nowy indywidualny rekord turniejowy. Poprzedni wynik 69 punktów zdobyła Jacinta Pikunas w 2016 roku i Jessica Hahn z GlenOak w 2017 roku.

W tegorocznym turnieju Madison Reemsnyder z GlenOak strzeliła 69, aby pobić rekord, zanim został pobity przez Goyette.

W II dywizji Urszulanka strzeliła z oceną zespołu 389, aby zająć pierwsze miejsce, a Ravenna Southeast zajęła drugie miejsce z oceną zespołu 399. Columbiana była trzecia (405), Polska czwarta (430), Mistrz piąty (439), Hubbard szósty (462), a Lakeview był siódmy (464). Polska seniorka Sophia Yurich została uhonorowana imponującymi 79 medalistami i podzieliła najniższą rundę turnieju w II dywizji z Jackie Adlerem von Hubbardem w 2019 roku.

Dyrektorzy turnieju Denise i Dan Gorski przypisali sukces turnieju Edowi i Chrisowi Muransky, całej drużynie Lake Club, personelowi turnieju oraz hojnym darowiznom od sponsorów, dzięki którym ten turniej jest tak udany. Turniej jest organizowany na cześć Christine Moschelli Terlesky, byłej lekkoatletki Boardman All State, nauczycielki historii oraz trenerki koszykówki i golfa dziewcząt, która walczyła z ALS przez prawie 8 lat, zanim zmarła 26 grudnia 2020 r.

READ  W halach fabrycznych dzwonek i migające światło utrzymują dystans

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *